Přejít na výpis diskuzí

Tajemství Pravdy

FILM 26.4.2009 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Goodkine jak jste to mohl dovolit ze vase dilo je znasilneno nekym kdo nema sajna.Schranky ordenu jsou jen 3 a neskladaj se do cverce a Richard ani Darken v prvnim carodejovu pravidlu v knize nemaj sajna o tom ze k moci schranek je treba mec pravdy ze on je klic,a taky popisujete v knize jinak agiel nez v tomhle.A co ten Zed to je 30 a ne vysusenej starej carodej,Richard v knize je popisovanej jako svalovec a ne susina a pro pana boha odkdy je Darken Rahl cernovlasej kdyz tak v knize je blondak.A matka zpovednice ma mit zelene oci.Ja vase knihy kupuji od prvniho dilu a je to fenomenalni vzdy me to vtahne do deje a kdyz ctu tak se pred mym vnitrnim zrakem odehravaji obrazy z pribehu jako bych byl v kine.
  • Příjde mi, že obsah seriálu je napsaný spíš podle první (z hodně) knížek. Zedd se v seriálu totiž s Richardem nijak nestýká, Kahlan ví, koho hledá a navíc se Matkou zpovědnicí stane až v průběhu děje, kdy zemře původní Matka zpovědnice.
    Ale musím říct, že knížky jsou o dost lepší. A když seriál - tak by mohla být ještě alespoň třetí série podle Krvavé církve. Celkem by mě totiž zajímalo, jak by ztvárnili Jaganga *3*
  • stranka

    Ahojte prosím vás zakladám stránku o tomto užasnom serialy bihužial nasla som velmi malo prispevkov a bola by som radaaky by ste vedeli o nejakej stranky alebo niecom zaujimavom aby ste mi napisali na email sabrin959@azet.sk
    vopred dakujem *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit