Přejít na výpis diskuzí

Labyrint

FILM 18.6.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nádhera, taky když jsem byla malá jsem ho viděla, a jak zpíval písničku takovou až bolestně hezkou, tak jsem se do toho čaroděje zamilovala a pamatovala jsem si celoudobu jeho jméno. Až jsem vyrostla a našla na netu jeho písničky tak se mi už nelíbil, ale tenhle pohádkový muzikal mi zůstal v srdci:-)i v dospělosti:-)
  • no a neviite nekdo neco o tom ze ma pryy byt i Labyrint 2??...kdo byste vedel napiste...chtela bych se podiiivat...x))
  • vzpomínka

    jako malá sem ten film viděla a stráášně se mi líbil..Dlouho sem si nemohla vzpomenout na název toho filmu ale pomatovala sem si střapatýho blonďatýho muže jak tam zpívá písničku s dítětem..a pak sem si vzpoměla že ho unesl někam kde byly schody=) hledala sem podle obrázků na google a dneska sem ho konečně našla..byl to pro mě neuvěřitelnej pocit štěstí když sem ho našla a mohla si zavzpomínat na ty chvíle který si tak málo pomatuju=) *4* nádhernej film..sem nepopsatelně ráda že sem ho našla *14*
  • jaja

    Tenhle film miluju.. s ním sem vyrůstala.. už jako mala zabouchnutá do Bon Joviho a jeho písniček.. na tenhle film prostě nedám dopustit
    • no, to ale nebyl Bon jovi, ale David Bowie...;)
  • dracoolacka

    Moje dětská léta

    No nemůžu říct, že jsem kdoví ja stará, ale pár let jsem ten film neviděla. Jako malá jsem ho zbožňovala. Na videu tu u nás šlo pořád dokola, až to mamce lezlo na nervy. Miluju netradyční pohádky. Ne že by klasika byla k zahození, ale prostě se na to znovu podívat bylo moc krásný...
  • Super filmík

    Právě jsem si ho zkoukla na:www.videofilmy.net. *14*
  • Ke shlédnutí

    NEvíte kde se na něj dá kouknout online???
  • Skvělá podívaná

    Tuhle pohádku jsem viděla prvně v doce 89, a stala se na dlouhou dobu mojí nejoblíbenější.Pokud chcete vidět dobrej film a slyšet báječnou music,tak vřele doporučuje.Jen je trochu složitější sehnat ho v čeština.Ale jinak výborná podívaná...!
    • wickydepp

      Re: Skvělá podívaná

      Já viděla Labyrint sice o pár let pozěji, jelikož je starší než já, ale od malička na něj nedám dopustit:)....Myslela jsem, že kazetu už dávno někdo zahodil, ale dneska jsem jí vyhrabala u babičky...Už je dost ohraná, příšerná kvalita zvuku i obrazu..ale tenhle nález mi udělal ohromnou radost a vrátil mě do dětských let:) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit