Přejít na výpis diskuzí

Komisař Moulin

FILM 9.8.2009 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj lidi,
    Moulina miluju dlouho a myslím si, že nejlepší jsou díly s Natachou Amal. Perfektně se k němu hodí. Mám teď období že se dívám na všechny díly znovu.A zkoumám které mám a co mi ještě chybí. Zajímá mě díl La Recidiviste, prý byl stažen z vysílání, ale nevím jestli ve Francii nebo u nás. Ví někdo, který díl byl poslední ? A nebude se ještě natáčet. Viděla jsem na You Tube Reniéra, je prostě nej... asi se budu učit francouzsky. *15*
  • Fan club

    Ahoj lidi,jsem moc ráda,že jste se rozhodli založit tento fanklub,který jsem dlouhodobě postrádala.Seriál Komisař Moulin se mi moooooc líbí a vždy jsem se těšila na jeho další pokračování.S tímto seriálem jsem vlastně dospívala,neboť mi v tu dobu,co byl poprvé uveden v naší tv bylo 14 let a do Moulina jsem se totalně zamilovala,což přetrvává,až dodnes.Je už takříkajíc členem naší rodiny.Všechny díly mám nahrané na videokazetách,v nevalné kvalitě,takže bych uvítala i informace o DVD s tímto seriálem,pokud se k nám v budoucnu vůbec dostanou.Zatím je to vše.Díky za vřelé prijetí do tohoto fanklubu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit