Přejít na výpis diskuzí

Kluci nepláčou

FILM 4.3.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emogirl2009
    Já miluju tenhle film ... !! Nejlepší herečka nejkrásnější příběh no prostě jedna velkí BOMBA!!! *14*
  • lynette

    Shoking

    Tento film jsem viděla asi jen třikrát a pokaždé ve mně zanechává ty samé pocity i když vím předem, jak to celé skončí - deprese, smutek, lítost.. Z některých scén jsem doteď šokovaná. Ještě více jsem ovšem šokovaná lidskou blbostí, omezeností a brutalitou vůči jedincům, kteří se zdají býti něčím "jiní". Hillary Swank pro mě podala právě tady svůj herecký životní výkon. Hodnotím 10 / 10.
    • frikey

      Re: Shoking

      Přesně tak..po každé když se na to dívám, vím jak to dopadne, ale pak mám stejné pocity...a vždycky mě to znovu "dostane" a nese se to ve mě i několik dní. Výkon Hillary Swank je úžasný a tenhle film pro mě je a bude na prvním místě.
  • super film

    Skvely film,skoda jen,ze na dvd je s titulkama!!!Kdyby ho mel nekdo s ceskym dabingem koupila bych.Snad se tu nekdo podiva.
    • nemám slov

      naprosto nejlepší film jakej jsem kdy viděla...dokonalej výkon Hilary Swank a chloe Sevigny....v životě mě žádnej film takhle nesebral... *9*
      • Re: nemám slov

        Dostalo mě to, že Teenu nakonec zastřelil..Hajzl!!!!
        • Re: Re: nemám slov

          jo, život je zlej.
          ten příběh je silnej...smutnej...pravdivej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit