Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo jak se jmenuje Nora
  • *14* *14* *14* *14*
    I LOVE HIMYM
    My big dream is that: *14* *14* *14* meet with actors *14* *14* *14* *14*
    but i dont know if
    is that I meet
    I do not know if I compiler translated sentences well but if some ator read so it probably understand *14* *14* *3* *3* *3* *3*
    I life in Czech Republic and I have big dream and him if I could meet someone so it will be very grateful.
    I write english becouse it if read some actor so as to understand me *7* *7* *13* *13*
    I love himym *14* *14*
    Greeting Simonka *7* *7*
  • FanynkaSMG
    Každý kdo miluje seriál Přátelé bude milovat i tenhle serial Miluju oba Seriály
    • Přesně
      • Jj
  • Už od prvního pohledu jsem si tu matku zamilovala :3 :D
  • MIluju HIMYM!!! *14* *14*
  • naprosto mě zklamalo jak to ukončili... je to hrůza
    PS: než jsem začnete házet komentáře kde 3x zopakujete pitomost tak se na to alespoň podívejte :D hezký den
    • Já viděl všechny dily asi tak 20× a podle mě je to boží seriál s Dobrým zakončením
    • a jak to zkončilo????
  • prostě best seriál forever v mém srdci♥♥♥♥ *4*
  • Jak sem poznal vaši matku je legent počkej si .....Dární...
    • LEGEN.....počkej si...DÁRNÍ............ :O :O :O ...Nemáš právo se na to nadále koukat!!!
  • TEN NEJLEPŠÍ SERIÁL NA SVĚTĚ, MOC PRO MĚ ZNAMENÁ♥♥♥♥♥♥ *4* *4*
    • Přesně *1*
  • Nechápu, co furt všichni máte s tím dabingem. Jasně, že originál je originál, ale myslím si, že ten českej dabing není špatnej. Konkrétně v tomhle seriálu se mně dost líbí. Hlášky jsou skvělý (jo, asi se od těch původních liší, ale to je přece jasný ne?) a mně se k těm postavám hodí. Sorry...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit