Přejít na výpis diskuzí

Hvězdný prach

FILM 26.9.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Tenhle film jsem viděla teprve včera a hrozně lituju, že jsem se k němu nedostala dřív... Strašně jsem si to užila.
    Největším zážitkem pro mě ve filmu byl asi Mark Strong coby princ Septimus :D
  • Krasný

    Ty čarodějnice se jim povedly. Moc krásný film.
    • nádhera

      Nejlepší a nejlíp provedený film jaký jsem kdy viděla. *3*
  • seby

    Stardust

    Nádherný film, Michelle Pfeiffer byla skvělá. *4*
  • hvězdný prach

    četla jsem knihu(ne komix)ale film se mi líbil víc *4*
  • sydney.sindy

    Stardust

    Nádherný film..nemůžu z něho..co víc dodat..jenom u titulků taková nádherná píseň a já bohužel nevím interpreta aňi název..pokud to někdo víte..prosím napište mi...
    • simik3496

      Re: Stardust

      písnička od Take that-rule the world :DD
      nejkrásnější a nejlepšejší :DD
    • Re: Stardust

      Píseň v titulcích
      Take That-Rule the World
  • veselda

    supééééééér

    je to super film moc se povedl *3*
    • simik3496

      Re: supééééééér

      škoda že v tomhle fimlu nedostal Ben Barnes věčí roli....hrál jenom na začátku mladýho tátu Tristana a to je vše ...mno hold škoda ale filmík je to úžasnej!! :DD *14*
      • anett96

        Re: Re: supééééééér

        tojóó škoda še Ben Barnes nedostal větší roli ale ten Tristan jak tam hraje ten je mu taky celkem podobnej a krásnej ;) *4*
    • mishqa

      Re: supééééééér

      je kráásnej!!
  • ...

    supeeer filmeček a bombastickká hudba!! 100% doporučuju jak film, tak soundtrack...
  • ...

    supeeer filmeček a bombastickká hudba!! 100% doporučuju film, tak soundtrack...
  • Opravdu osvěžující

    Musím říct, že tenhle pohádkový příběh mě opravdu dojal se vším všudy. Výborné obsazení, dokonalá hudba, vtipné, určeno nejen pro děti, romantika nechybí, prostě mohla bych se na to koukat donekonečna a neomrzí :-) děkuju tvůrcům. *3*
  • selendra

    :))

    Musim souhlasit ja se do tohohle filmu uplne zazrala! :)) Vazne ho zboznuju a hlavne se mi tam libi ten kapitan jak tancuje pred zrcadlem XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit