Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film je vážně úúúúúúžasný.hunger games prostě miluju *3* *14* *14*
  • Myslím,že to bylo perfektní, ale když jste to nepřečetli tak konec moc nepochopíte.Když si to nepřečtete jako já a plno dalších, tak vás bude vzpomínka na Peetu provázet až do dalšího dílu... Já Hunger games prostě miluju *14* *14* *14* *14*
  • Ten film byl luxusní, nejlepší z celé prozatím natočené série *14*
  • Víš, zlatíčko... My, co jsme se HG uráčili přečíst, bychom si nestěžovali na to, co tam doopravdy je. Katniss byla opravdu neuvěřitelně vyřízená, dokud se nedozvěděla, že je Peeta živý... Takže tady nekritizuj děj filmu, který byl předem daný už v knize.
    A ještě jedna věc - pokud ti vadí rozložení Katniss, počkej si na konec druhé části!
    S pozdravem Carr
  • První díl super! Dalsí díl taky super, ale tenhle jelikož jsem dívka tak se mi moc nezamlouval. Děj byl hodně protáhnutý takźe když spolu osoby mluvili měli opravdu obsáhlý dialog. nejvíc mě ale dostal Petta ... bože co mu to udělili? Tak týraí i mě!
  • Jednoslovné fuj! Hunger games 1 byly něj 2. už tak dobrý nebyly ale 3 byla fakt divná přišlo mi že z silný,odvážný a chytrý holky jménem Katnis udělaly už
    zlomenou, nsbohou chudinku která se nemůže bránit,fakt už nevede co do toho filmu dát.
    • Ale o tom ten film je , Katnis je sice zlomená ale kdo by se tomu divil?...To ale vůbec neznamená že už není chytrá a odvážná. A jestli ti to přišlo třeba málo akční tak se neboj druhá část by měla bát akční až až :D. Mě se to moc líbilo kdyby Katnis byla pořád naprosto v pohodě bylo by to docela divné a málo uvěřitelné :)
  • Už 29.10. v premiéra v Americe! A za pár týdnů i u nás! No nemůžu se dočkat!!!!! *1*
  • Endru
    ozvi se Jennifer a nebudeš
    litovat
    *3*
    • jak se jí mám asi ozvat???
  • Endru
    je to blbec ten Nicholas Hoult nehodí se k ní k Jennifer vůbec je to d...l
    hnusný
    *12*
  • Nevíte kdy ma vyjít první trailer na Hunger Games Mockingjay part 1 ?
    • cherry1
      Na festivalu v Cannes v Květnu :)
      • Já už ho na YT viděla.
    • Endru
      2014 v půlce Května

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit