Přejít na výpis diskuzí

Hříšná láska

FILM 16.3.2012 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Paloma *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Najlepší seriál, telenovela
  • Luky1987
    Dobrá telenovela
  • slavek.kvasnicka1
    Telenovela Hříšná láska je pro mne osobně velice ispirujícím snímkem pro můj osobní život.Protože mne vláda Č.R. několikanásobně okradla a zavraždila.Tak při sledování této veleúspěšné telenovely v azylu jsem v každém dílu,který jsem sledoval jedním dechem nalézal útěchu v tom,že jsem zde mohl shlédnout alespoň to oč mne zákeřným suroveckým způsobem připravila křivá vláda Č.R.,křivá Policie Č.R.,křiví Psychiatři Č.R.,křivé soudy Č.R. a křivý stát Česká Republika a to o plnohodnotný život,domova včetně.Tudíž jsem v tu dobu kdy se vysílala tato telenovela zapoměl na své fyzické,psychické i duševní utrpení a sdílel jsem ve svých myšlenkách to co hrdinové této pro mne životně významné telenovely.Kde chci poděkovat tvůrcům a hercům za tyto mé nikdy nezapomenutelné televizní zážitky.DĚKUJI VÁM.Váš Slávek <3
  • Mimochodem je mi 16 *3* *3* *4* *14*
  • Fabian byl nejlepsí.
  • Supe telenovela fakt hustá,zajimava a bomba takovy život jako měli oni to byla fakt pecká .Dnes jsem viděla poslední díl byl to fakt mazec doporučuji zkouknout!
  • Nevite nahodou jak se oficialne jmenuje mariano sanc s tohodle serialu? Nemuzu ho jikde najit
    • To já taky nevím *9*
    • Jmenuje se Rodrígo Cachero
    • 238 dilu
      • tichaelis
        jžš, tolik? :O :DD :) děkuju :)
  • tichaelis
    nevíte někdo kolik to má dílů? děkuju :)
    • Tak přesně tole taky hledám...
    • Myslim ,že 240 ,ale nemohu vám to říct z jistotou :D já se na to nedívám ,ale babička říkala :D
  • V originalnim zneni, tedy ve spanelstine, se cela rodina jmenuje Sanchez - Serrano. Nevim proc to do cestiny prelozili jako Sanchez - Sambrano. Asi jim to znelo lepe...?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit