Přejít na výpis diskuzí

Honba za lesním mužem

FILM 24.4.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BluEbEatS
    Nejlepší film všech dob!! Totálně ho zboužňuju!! A Jeremy Sumpter jako Gavin, hm....je tak sexy! *14* *14* *14*
  • a nebo

    to bylo aky dobry prej hobie ona te ma rada a jak tam na sebe mrkali ta sofie a gavin a jak kecaj a pak se otoci jeremy na toho hobieho a jak on takovy muzem uz jit a nebo jak tam strileli a jak jeremy ho strelil a jeremy takovy jooo vyhral jsem a jak mu tamten nadava a jak ho kopne do nohy a jak jeremy po nom strili dal a nebo jak se tam u konce libali jeremy a sofie fuuuuj to bylo nechutny *1* *1*
    • Re: a nebo

      jo hele muzem udelat mensi video z nich a k nim we made oyu od eminema videls to jak se tam libaji na konci eminem a amy to je brutus *1*
  • no to me poser

    ty vole no to me poser pitomec gavin no chudak jeremy ty vole ja z toho chcipnu smichy *1* *1* *1* *14* *14* *14*
    • Re: no to me poser

      ty vole ja taky *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: no to me poser

        ty vole ja sem to videl a pochcal jsem se
        • Re: Re: Re: no to me poser

          no hej dyk hlavně bylo nejlepsi jak ji tam ten cernovlasej prepadl a jak rika to neni ruka to je pistole a pritom to byla jeho ruka v kapse *15*
          • Re: Re: Re: Re: no to me poser

            no a jak pak odchazel a jak naboural do tech dveri a nebo jak se tam jeremy s tamtim klukem pral ty vole chudak jeremy ten musel pekne dostat do kouli
            • Re: Re: Re: Re: Re: no to me poser

              jo jak mu tam o ty koule mlatil jeho rukou ale ten to bral jak pumpu jak pumpoval a jeremy dostaval rany chudak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit