Přejít na výpis diskuzí

Hon za svobodou

FILM 4.3.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to fakt super film a i dost blázniví *14* *14* *15* *15*
  • krasa *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • super
  • je krasnej *14*
  • Nádherný film a dokonalý týpek v něm!!! Jen už asi rok scháním písničku, která hraje, když Anna zjistí, že jí lhal a utíká od něj...Kdyby náhodou někdo věděl, byla bych vám moc vděčná :) *13*
    • Písničky se jmenuje Life Will Go On a zpívá jí Chris Isaak. Tady je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=33BoLjd-wxs . *3*
    • ahoj ak si uz náhodou zistila ako sa vola ta pesnčka a kto ju spieva mohla by si mi npisat hladam to uz hodinu na internete a nemozem to najst diki moc
  • *11*
  • Chris Isaak
  • hledam/pisen

    ahojky.nevite nekdo od koho je ta pisnicka na konci jak Ben odchazi v Berline od vrtulniku?myslim ze se jmenuje loe will go on,ale nevim od koho je.diky moc =)
    • Re: hledam/pisen

      teda life will go on =)
  • kamca12

    SUPER FILM / HLEDÁM

    Je to super film *3* V TV jsem ho nestihla a tak jsem si vzpomněla a mrkla na něj tenhle měsíc. *1* A chtěla jsem se zeptat, nevíte jak se jmenuje písnička, kterou měl na vyzvánění ten jejich "kamarád" kterej je pak okradl? Vím že je to od Seana Paula, ale nevím jak jsem jmenuje ten song. *1*
    • Re: SUPER FILM / HLEDÁM

      ten song se myslim jmenuje: Sean Paul-Get Busy
      nejsem si upe jista tak si to radsi najdi na youtube *3* *3* *3*
  • veris-avril

    :-)

    upe krásnej romantickej film nejvíc řezy u něho jsem měla
    • Re: :-)

      ahoj to jo je tu uzasnej film ale nevite kde bych se na nej na netu mohla kouknout????
      prosim odepiste
      • kate555

        Re: Re: :-)

        může si ho ztáhnout na ulož.to nebo je na kinotipu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit