Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně miluju otevřené konce -.- :D Jinak úplně bezvadný film :3:)
  • Druhý díl Hobita je mnohem lepší než ten první.Ten první díl byl dost natahovaný a kromě hádanek ve tmě tam nebyla žádná významná scéna.Ve druhém díle je toho mnohem víc,akorát ten druhý díl je hrozně krátký.Pán prstenů je nejmíň o 15 minut delší.Jsem moc zvědavý,co se bude dít v posledním třetím díle.Moc mě zajímá,jestli v tom posledním díle bude jenom smrt draka Šmaka a Bitva pěti armád,nebo jestli tam bude i něco dalšího.Peter Jackson snad do toho posledního dílu nedá jenom Bitvu pěti armád.Určitě tam bude opět nějaká milostná scéna Kiliho a Tauriel a nějaké scény z Roklinky.V tom posledním díle by se zase mohl objevit Glum.Glum ale nepronásleduje Bilba proto,protože Prsten má na Bilba menší vliv než na Froda a navíc Frodo je jenom se Samem a Bilba doprovází Gandalf a 13 trpaslíků.Takže Glum ví,že by v této situaci bylo pro něho dost těžké získat Prsten zpátky,tak raději Glum zůstane v jeskyních pod Mlžnými horami.
  • Vám, co se to nelíbí, zalezte a držte huby :DDD
    • angelica.eagle.7
      Buď v Klidu Mě SE To Moc Líbí *4*
    • Tak hele ty primitive, my co jsme četli tu knížku víme, že z toho udělali jenom další frašku! *16* Půlka děje v tom filmu neni!?! Tak co mi na tohle řekneš???!!!!??? *10*
      • Ziall
        já sem četla knihu!! a ježkovy filmy nemusej bejt točení přesně podle knih! a není to fraška, natoč si to sám, když seš tak chytrej *16*
  • byla sem na 3D a bylo to KRUTEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • tak nevim jak vy minuly tyden sem to shlidla a musim rict ze me to dcl zklamalo a popravde ani moc nebavilo na me to bylo moc utahany a nechapu proc to delaj takhle zbytecne moc dlouhy
    • Ziall
      bla bla blablablabalbalblabla kecy, kecy, kecy, natoč si to sama
  • takovou slátaninu jsem v životě neviděla, četla jsem knihu- ve filmu přeskočili půlku děje, ale i tak udělali z jedný knížka tři tříhodinový filmy!?! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *8* *8* *9* *9* *11* *11* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • do prčic POCHOPTE už všichni vymazaný mozky, že Hobit se do jednoho ani do dvou filmů NE-VEJ-DE. Díky za pochopení.
    • -_-
  • Je tady malá chyba v hereckém obsazení.Frodo a Glum se ve druhém díle neobjeví
  • kirushka97
    Nevíte někdo, kdy se dotočí? Prosím...
    • Mám dojem, že 13. prosince by měl být v kině=)
  • Malá poznámka: Hobbit bude mít díly tři, There and back again je až ten třetí a do kin jde v prosinci 2014. Druhý bude Desolation of Smaugh, vyprávět bude o Temném hvozdu, Meddědovi (viz kniha), Jezerním městě a objeví se konečně i samotný Šmak. Třetí díl bude pak pravděpodobně Bitva pěti armád- od Dodatků se částečně ustoupilo (zůstane pravděpodobně např. Gandalfova výprava do Dol Guldur, nic s Aragornem však nebude). Více se dočtete např. na ČSFD nebo IMDB.
  • atreyka

    skutečný seznam herců a postav:

    Adam Brown »Ori

    Aidan Turner »Kili

    Andy Serkis »Gollum

    Benedict Cumberbatch »Smaug

    Bret McKenzie »Lindir

    Cate Blanchett -Galadriel

    Conan Stevens »Azog

    Dean O’Gorman »Fili

    Elijah Wood »Frodo Baggins

    Evangeline Lilly »Tauriel

    Graham McTavish »Dwalin

    Hugo Weaving »Elrond

    James Nesbitt »Bofur

    Jed Brophy »Nori

    Jeffrey Thomas »Thror

    John Callen »Oin

    Ken Stott »Balin

    Lee Pace »The Elvenking (Thranduil)

    Luke Evans »Bard the Bowman

    Mark Hadlow »Dori

    Martin Freeman »Bilbo Baggins

    Michael Mizrahi »Thrain
    Mikael Persbrandt »Beorn

    Orlando Bloom » Legolas Greenleaf

    Peter Hambleton »Glóin

    Richard Armitage »Thorin Oakenshield

    Ryan Gage »Alfrid

    Sir Christopher Lee »Saruman

    Sir Ian Holm »Bilbo Baggins

    Sir Ian McKellen »Gandalf

    Stephen Fry »The Master of Laketown

    Stephen Hunter »Bombur

    Sylvester McCoy »Radagast

    William Kircher »Bifur
    • atreyka

      Re: skutečný seznam herců a postav:

      Jo a film jde do kin v prosinci 2013, ne 2012.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit