Přejít na výpis diskuzí

Hairspray

FILM 3.2.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bahinka10

    Písnička

    Můžu se na něco zeptat??? Prosím jak se jmenuje ta písnička co zpívá Seeweed když zve Tracy,Penny a Linka na tu párty??? Napište mi to prosím do zpráv,díky předem
  • Haispray

    Je to nádhera.Včera jsem ten filmík viděla.Moji oblíbenci z filmu:Zac Efron,Amanda Bynes a Brittany Snow. *4*
  • ducker

    super film

    čaute lidičky konečně jsem viděla tenhle film a musím říct že je bezvadnej hodně jsem se u něho zasmála ,Zac tam je taky dobrej
  • k-girl

    I love Elijah

    Když jsem tenthle film viděla poprvý tak sem se monstrozně zamilovala do Seaweeda. Je úžasnej.
  • ivetka936

    filmík

    Tak jsem konečně viděla tenhle film a musím říct, že je fakt skvělej. Hodně dobře udělanej, skvělý herci i písničky. Překvapila mě Nikky , která zpívá hodně dobře. Jsem příjemně překvapena *3*
  • high-school-hilary

    Mrtě

    tenhle filmík mě příjemně překvapil!!Je úpa skvělej a dobře udělanej,skvělý písničky a herci *3*
  • pai-pai

    BOMBO

    Hairspray je naprosto senzační filmík u kterého se dá bavim tančit *3* a zpívat. Prostě bombo. Můžu ho vidět stále dokola. *14* *4*
  • SKVĚLÍÍÍÍÍÍ

    Uplně bombastickej film,nejvíc se mi na něm líbí ten příběh a herecký obsazení.každej herec je tam uplně skvělej ale nejvíc se mi líbil John Travolta a obdivuju maskéry to by byl aspon kostým na karneval!!!!!!!!A překrásná muzika hodně ritmu a nádherná atmosféra 60. let nejlepší je závěr You can´t stop the beat při tom si uvědomím kdo vlastně sem!!!
  • chyba

    máte tady chybu
  • xoxo

    nejlepší film!!!skvělá muzika a sladký james marsden *14* *14* *14* *14* proste uplne best!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit