Přejít na výpis diskuzí

Grinch

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to nenavídím *10* *12* *16*
  • a linal to se nedela nebo jeste znam tohle a viliza jenom kdys ma chut na kdovici maso *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *3* no ja toho znam a moc a nez by ste si to precetli tak to by trvalo pekne dlouho ja znam totiz skoro celi film na spamet *3* *15*
  • nikam nejdu!!

    Ikdybych jít chtěl tak mám moc nabitý program: v 16:20 babrat se v sebelítosti,v 16:30 zíírat do propasti, v 17:00 Vyřešit hladomor (nechat si to pro sebe) v 17:30 gymgymnastika, v 18:30 zvu se na večeři to přece nemůžu odmíntnout.. 19:00 zápasit se sebepohrdáním........ - JSEM ZADANÝ.. možná kdybych posunul to pohrdání na 9. stihl bych ještě lehnout si do postele civět na strop a podávat ze šílenství.. AE CO SI MÁM VZÍT NA SEBE??
    • taky to umis na spamet jako ja o tom vipravim porat a rechtame se 10 minut a stejne to je proste nejlepsi pohadka jaka kdy muze byt zahral to dobre *1*
  • natousek9

    Grincchhh

    Lůůůcaa:to jo je mrtěěěěěěěěěěě zbožňuji tenhle seriálek mrtě mrtě mrtě mrtě ho zbožňuji mrtěě *14* *14* *14* *14*
  • natousek9

    Grinch

    upa mrtě super
    :-******
    mrrrrrrrrrtě miluju tenhle seriál
    upaa super mrtěěěě *14*
  • chelsi

    Oprava ×D

    Tam mělo bejt hadry* ne hady ×D
  • chelsi

    Zelená příšerka ×D

    Haluz film*14* Z toho vždycky nemůžu, jak si tam vybírá ty hady ×D Když nebudu mít co nasebe, tak zůstanu doma! ... Nikam nejdu ×D JIm Carey je prostě nej herec!*14*
    • Re: Zelená příšerka ×D

      Grinch: "Taxi!"
      "Zelený nebereš, co?..ty rasisto.
      xD xD xD *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit