Přejít na výpis diskuzí

Gothika

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NOT ALONE

    Včera jsem se na to dívala s kamarádkou,ale když potom musela jít domů,tak jsem se na to koukla ještě večer. Upřímně mám dojem,že strašidelné to vůbec není,ale právě je to o tom,že je to psycho. Dvakrát jsem Gothiku viděla,ale pořád mi to vrtá hlavou. Musela jsem si to nechat promyslet a nakonec to na mne působí tak,že vlastně ta psychiatrička nikdy pořádně nerozuměla tomu co jí ta Chloe říkala. Je to tak dokonale propojené se satanismem,že až potom,když se do ní dostal ten ďábel a ona se zbláznila,začala chápat jak to má v jistém ohledu Chloe těžké. Jak to působí vlastně na vás ? Každopádně na mne to působí jako skvělý film a kamarádka si teď pořád musí psát na ruku: " NOT ALONE " . *4*
  • xxtinaas

    ježiš debilní titulek nvm co napsat...

    Já na horory moc nejsem, ale na tenhle jsem se dívala, hlavně proto, že je to psycho. No, ale bála jsem se. CO vy? *15* *15*
  • wendy92

    Gothika?

    Byl to super film, akorát jsme nepochopila proč se jemnuje Gothika... *14*
    • xxtinaas

      Re: Gothika?

      Nejsi jediná *1* *1*
  • :o)

    Jednoduše skvělý psycho a skvělé herecké výkony!!! Miluju tenhle film a myslim že nejsem sama!!! *15* *14*
    • marky.cz

      good

      jj je to super film.... *14*
  • Tetovani

    Ahoj chtela jsem se zeptat jestli nevite jak se jmenuje to tetovani z filmu na prsou toho vraha "zena v plamenech" dekuji moc Mishel *16*
  • Gothika

    Gothika je skvělej film moc se mi líbí ale nevim kdo zabil toho Dugga, nevíte někdo???
    • xxtinaas

      Re: Gothika

      Přece Rachel
  • Gothika

    Ten film je užasnej !
    Nejhezčí z celého filmu je ale Robert Downey (Peter)
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit