Přejít na výpis diskuzí

Vlastní pravidla

FILM 12.12.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro můj vkus naprosto dokonalý film, jak co se týká děje tak hereckých obsazení a výkonů. Krásná Lindsay Lohan na kterou se nedá vynadívat, nehledně na její herecké kvality. Role rebelky jí dokonale sedí a umí ji vážně prodat. Myslím že tohle patří mezi její nejlepší role. Legendární Jane Fonda také podává skvělý výkon a i když má jednu spíše z vedlejších rolí, tak není jediná scéna kdy by nešlo o nějakou perličku. A Felicity Huffman mě nesmírně překvapila. Znám ji pouze ze zoufalých manželek, ale tady se skutečně předvedla. Co se týká děje tak není nijak složitý na pochopení, ale za to má smysl a je to film o něčem, co se může stát v běžném životě. Příběh je velice silný, ale podaný ne příliš přecitlivěle. Humorné scény a celkové ztvárnění filmu je parádně promyšlené. Každý má jiný názor, ale já tomu nemám co vytknout. Lidé občas píšou že se jim zdál film dlouhý, ale mně právě přišlo že je tak akorát časově rozvržený. Prostě ten film zbožňuju a mohla bych na něj koukat pořád!
  • Dneska v televizi

    Dneska to dávalo v televizi *1*
  • nazor na film vlastni pravidla

    ahoj videla jsem nedavno v televizi film vlastni pravidla.Priznam se, bylo mi do place je to moc hezke drama a zivot takovy opravdu je...rachel, ktere ublizil nevlastni otec na prvni pohled pusobila jako upravene ale jeji promiskuitnejsi chovani moc dobre chapu je to pochopitelne ona byla vlastne nestastna a svym chovanim volala o pomoc...zaroven se nechtela litovat a nebyla ani zla nebo namyslena...ten film ukazuje, ze by lidi nemely posuzovat cloveka podle momentalniho chovani , ze vlastne nekdy nekdo pusobi namyslene a chova se promiskuitne, ale ma dobry charakter a nevyresenou bolest, ze neni pravidlem, ze kazdy musi reagovat stejne a byt bud nadiktovane vsichni mili a v pohode a nebo uplne protivni ....nekdo ma velkou bolest a nemluvi o ni a nekdo zase mluvi porad ale porad si clovek zaslouzi , aby byl vnimany jako duse a ne behem deseti minut udelat nazor ....ten film vlastne ukazuje, ze nemusime byt za kazdou cenu jen usmevavi ...vlastne rika mas bolest, tak se nenut do neprirozene usmevave pozy, ktera cloveka akorat svazuje a dava mu urcitou nalepku, nikdo si nezaslouzi mit nalepku, kazdy clovicek je jiny ....diky tomu filmu jsem si uvedomila, ze obcas take vyrabim tu nesmyslnou usmevavou pozu, protoze mam strach .....takze ja moc dekuju za moznost se vyjadrit
  • swery

    ...

    včera to bylo ejlepší...fakt dobrej film...a i zasmála sem se u toho *4*
  • Jiný název

    V ČR se tento film prodává pod názvem Vlastní pravidla *3*
    • swery

      Re: Jiný název

      nepovídej......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit