Přejít na výpis diskuzí

Forrest Gump

FILM 4.3.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z mála filmů, který člověka neomrzí. Není mu co vytknout, má silný, emotivní příběh a dokonalé zpracování. Opravdu jeden z nejlepších filmů vůbec. A pokud byste se chtěli podívat, co se stalo s klukem, který hrál malého Forresta Gumpa, právě jsem narazil na parádní článek - http://www.tojemasakr.cz/clanky/co-se-stalo-s-klukem-ktery-hral-maleho-forresta-gumpa/ *2* díky
  • Dvě hvězdičky? Proč jako? Všude jinde to je hodnocený skvěle
  • best off film,jeden zmála filmů kterej má po celou dobu pořánej spád....
  • lieblinka
    Forrest Gump a Zelená míle, nejlepší dva filmy které jsem kdy viděla a vím že se mi nikdy neomrzí, miluju Toma Hankse je to úžasný herec, tuhle roli zvládl naprosto bravurně, ostaně jako většinu svých rolí, ale Forrest pro mě bude vždycky tou nejlepší *3**14*
  • Nejde nemilovat ..
  • ocenění

    Podle mě je to nejlepší film,který jsem dosud viděl.Člověk se u něho zasměje,ale i zabrečí,což by pořádný film měl udělat s našimi emocemi.Chtěl bych pochválit Toma Hankse,který velmi dobře zahrál Forresta Gumpa.Také dabéra,který ho velmi dobře nadaboval.Jestli bude takových to filmů více,tak budu jen rád.
  • Super film

    Nevim co proty tomu mate je to bezva film *13* *5* *3* *14*
  • sumec

    Krevety

    A ten Buba s těma krevetama! prostě skvělý
  • sumec

    BEST

    Včera to dávali je to skvělý ale zajímalo by mě jak tomu Danovi udělali ty nohy. *7*
  • Elvis?

    Ahoj,ten film je prostě nejdokonalejší to je prostě nádhernej film a mohla bych se na něj dívat furt.JInach bych se chtěla zeptat jak tam tancuje a ten chlápek mu tam hraje na kytaru,to je Elvis?On je mu totiž vypada jako on ale zase si říkám kdyby to natáčely když je tam Elvis ještě mladej.Tak já nwm dyžtak odepište ;) dik
    • Re: Elvis?

      No on jak ho tam pak Forrest vidí v tý televizi tak říká, že se zastřelil, a že neví proč. Ale Elvis se nezastřelil
      • zuzanka666

        Re: Re: Elvis?

        To nemohl být Elvis protože umřel v roce 1976 a Forest se natočil v roce 1994.Ale v té televizy to byl on.A taky se nezastřelil.Prej to byl inferkt. *7* Ale Forest je uplně nejvíc nejlepší film.A nejlepší je že ho hraje Tom Hanks. *14*
        • Re: Re: Re: Elvis?

          Tak zaprvé to byl Elvis,ale jen jako.Byl to nějaký herec,který hrál Elvise.A zadruhé to o tom zastřelení,tak to byl myslím John Lennon,se kterým byl Forrest v té TV show.To sis trošku popletla.Zkus se na to znovu podívat.
        • sophiekarblova

          Re: Re: Re: Elvis?

          No ale film Forrest Gump je jakoby historický

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit