Přejít na výpis diskuzí

Elisa z Rivombrosy (TV)

FILM 4.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten seriál je boží zrovna s mamou sledujeme 13 díl jen skoda že Fabrizio v 16. dílu zemře pak už mě to tolik nebaví
  • Přeji pěkný den, chtěla jse požádat,na kterých stránkách bych našla hudbu k fimu elisa z rivambrosy, ze všech dílů 1-13. moc děkuji Romana
    frromana@seznam.cz
    • na youtube by se urcite neco naslo
  • Ahoj,můžete mi někdo poslat první sérii Elisy z rivombrosy na email kodourek@seznam.cz děkuji
  • nisee

    Elisa ke stažení

    ahojky,našla jsem stránku,kde jsou odkazy ke stažení první a druhé série Elisy z Rivombrosy s českým dabingem......je to přes rapishare...
    • Odkazy nefungujou =o(
    • nisee

      Re: Elisa ke stažení

      http://all-with-snapyy.webgarden.cz /serialy-ke-stazeni-zdarma/elisa-z- rivombrosy-cz.html
  • nikolinka

    Ahoj prosim nemohl by mi nekdo poslat všechny dili elisy z Rivombrosy...? pls na tento e-mail nikolinka1996@seznam.cz *3* prosim.děkuji
  • Najvačšia blbosť

    Ten serial je taká blbosť, až veľká pre staré baby nad 70. rokov.
  • soliter

    Lukrécie

    Tento seriál je nádherný,vyrovná se klasice jako je Angelika nebo romantické historické filmy s J.Maraisem.Takových seriálů by v dnešní uspěchané době mělo být co nejvíc.Navíc Elisa a Fabrizio jsou krásný pár.Mám DVD obou řad,prý je už i 3,ale nevím kdy bude u nás. *15*
    • Dobrý den chci se zeptat neprodala by jste mi je nebo kde se dají sehnat ? (jajadytrichova@seznam.cz)
    • Re: Lukrécie

      ahoj prosim muzes mi odpovedet pls aspon prvni serii bych chtěla vsechny dily....odepiste dekuji *4*
    • Re: Lukrécie

      Ahoj prosim tě poslala bys mi všechny dili elisy z rivombrosy..? na tento e-mail nikolinka1996vseznam.cz prosim chtela bych to videt... ahoj
    • Re: Lukrécie

      Dobrý den.Prosím ,prosím nemohla byste mi nějak přepálit Elisu? Již jí sháním snad rok.Děkuji za odpověď Šišková *4* *4* *4*
    • Re: Lukrécie

      Ty máš DVD elisy a kde jsi to sehnala??já bych chtěla taky DVD elisy z rivombrosy *4* díky za odpoved *3*
      • soliter

        Re: Re: Lukrécie

        Manžel mi jí stahoval z warfora.
  • sadunka

    nej

    vse nejlespi k tvim 31 narozeninam..jinak hral si nadherne elisu z ryvombrosy...moc ti to tam seklo:) *14*
  • nejlepší seriál

    Tento serial jsem pravidelne sledovala v televizi ale bohuzel nenatocila je fakt super chtela jsem se proto zeptat jestli by nebyl nekdo ochoten napsat na mail jestli ma elisu z rivombrosy 1 radu natocenou prosím mám o to velky zajem dekuji *4*
  • super

    nevíte někdo kde sehnat druhou řadu elisy?????mám první řadu ale tu druhou nikde nemůžu sehnat tenhle seriál se mi strašně líbí proooosíííííím.napište mi sem nebo na mail:domca.burgerova dik
    • Re: super

      ahojky nemá někdo na prodej první sérii elisi z rivombrosy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit