Přejít na výpis diskuzí

Dlouhá cesta

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *13*
  • Doporučuju Hvězdy nám nepřály a Now is good. Pokud možno, anglicky s cz titulkama. Ten druhý není moc známý, ale dá se stáhnout.
  • Krásný film, jeden z nejlepších. Moje nejoblíbenější takové filmy jsou Now is good, Je to i můj život, 50 na 50, Cake eaters a právě Dlouhá cesta. Nejraději mám Now is good.
  • Ahoojky teď jsem to dokoukala a je to úplně krásný a emotivní film...slzy se u toho nedaly zadřet. Takhle si představuji lásku♥ a ... Prostě nejky film co jsem viděla *14*
  • prosím

    .. Nevite nekdo naahodou jak se jmenuje ta pisnicka,kterou pusti jak nasednou do toho auta a on ji to prepne? .. prosiiiiim *9*
  • norie

    film

    Opravdu nádherný film, sem si pobrečela.. *4* *14* *14*
  • Skvělý

    Krásnej filmík, slzy nejde zadržet. *14* *14* *14*
  • le_loulou

    Láska je...

    Láska je vždy něžná a trpělivá. Nikdy není závistivá. Láska se nikdy nechválí a nikdy není přemoudřelá. Nidky není nupřímná a sobecká. Neuráží se a není umíněná.

    Nejkrásnější film...
  • film se slzami s kámoškou

    jednou jsem to přinesla k the best kámošce a málem u toho brečala.já jí řikala,že je skvělej film a ona si od tý doby ten film furt pouští do kola.je to náš nejkyyy filmeček a ona od toho máš fakt všechny písničky na mobilu a to fakt VŠECHNY!!!!!
    • Mohla by si mi prosim vsechny ty pisnicky vypsat...:/:) Nktery nemuzu vubec najit :(:/
  • Dlouhá cesta

    Už je to dlouho,co jsem si ho stáhla.Udělajte to taky zdarma na stránách:uložto.cz
    P.S.Je to úúúúúúplně jednoduchý *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit