Přejít na výpis diskuzí

Dexter

FILM 12.11.2008 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliot

    Dexík

    Dexter je prstě nej borec *1* . Vždycky, když mu jde někdo na nervy třeba i kolegové, tak si je představím na tom jeho praktickým stolečku obaleném v celofanu. By mě zajímalo kde ho kupuje, protože ho vypotřebuje na každou oběť něksutečné množství. A ta jeho sestřička je taky dobrá postava. Její ''nevymáchaná huba'' by zasloužila oskara *1*
  • 003ch

    Dexter

    miluju miluju miluju.. Dexter.. prostě dokonalý... co víc říct :)) *14*
  • urbicz

    Awesome serial

    Taky se mi Dexter hodně líbí a 4. sérka se taky pěkně rozjíždí. Trochu mě ale štve, že se tam zase přisral Lundy, kterého moc nemusím, hodně ničí postavu Debry, která se na něj moc váže a neháže ty její hlášky. Jinak Dexter 4ever..... *1*
  • tma

    I love Dexter :P

    To neni mozneee...ja som tu prva co dava prispevoK? *5* *5* ...ta fasa...noo super serial....najlepsi serial aky som kedy videla...a to som videla naozaj takmer kazdy....presne môj styl...milujem taketo filmy....hladala som aj nejake stranky o tomto serialy.....ak mate hocijake info na nejake stranky, tak mi dajte vediet *1* ...ale hlavne slovenske stranky...prosiiim...dik :) ...taaak to by bolo zatial vsetko.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit