Přejít na výpis diskuzí

Crossroads

FILM 4.3.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěla sem se zepat kde bych tento filmeček mohla koupit levne dekuji *9*
    • http://www.ebay.com/itm/CROSSROADS-film-card-Britney-Spears-Anson-Mount-Zoe-Saldana-/310976651661?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4867a7218d

      Tady je 50 + poštovný
    • Já jsem si ho koupila v Globusu *3* a je super
  • Dotaz

    Ahoj,neznáte nějakou internetovou stránku s kde by jsem se na tento film mohla kouknout???Děkuju.
  • mal.lketka03

    Crossroads

    Tenhle filmík se mi doopravdy moc líbí. Když jsem ho viděla poprvé tak jsem si ho hned zamilovala. I LOVE CROSSROADS. *14*
    A Britney tam měla skvělou roli. *3* *14* *1*
  • adela11

    mega supa

    Když jsem poporvé viděla Crossroads napadlo mě ,,jo tak to by mohl bejt dobrej film" ae ne když jsem ho dokoukala hned se stal mým oblíbeným a taky tam hraje nejúžasnější zpěvačka na světě Brit :-) ZBOŽŇUJUZBOŽŇUJUZBOŽŇUJUZBOŽ ŇUJUZBOŽŇUJU
    ZBOŽŇUJUZBOŽŇU JUZBOŽŇUJUZBOŽŇUJUZBOŽŇUJU
    Z BOŽŇUJUZBOŽŇUJUZBOŽŇUJUZBOŽ
  • ilbritney96spears

    super

    Tenhle film je fakt úúúžasnej,no prostě super!!viděla sem to teda teprv nedávno,ale bezva zábava,žvástla sem vo tom kámoškám aby se na to čumly a ještě mi za to děkovaly=@)nevíte kde se to dá sehnat na dývku? *3*
  • dianna114

    The Best

    Tento film je úplně nej a víte proč? Protože v něm hrave nej zpěvačka BRITNEY SPEARS!!!!!!!
  • ashleychad

    Upalove

    Jako...dneska jsem na něj čumla a říkám...BOMBA *14* *14* *14*
  • jitkasa

    supr filmíík

    Na to za kolik sem si tenhle film koupila u nás v trafice je ůpa boží..docela dloiho mi trvalo než sem se na něj koukla páč sem myslela, že to nebude s tát za nic, ale jen jak sem tam zahlídla krasavce Ansona Mounta tak sem se d toho filmu zabouchla a nejen kvůli němu i děj byl pěkný a filmy s muzikou jsou suproví!!:-) *3* *1* *3* *5*
  • Nechápu

    Hojik,tenhle film je fakt úúúúúúúúžasnej.Nechápu,ja k mohl bejt v Americe za hrůzu.V Americe jsou takovýhle skvělý filmy propadáky a ty,který jsou propadáky u nás tak tam je maj za nějaký mega úžasný.Vážně nepochopitelný.V Americe platí "Čím horší,tím oblíbenější" !!!!!!!!!
  • afis

    Good film

    Mám ho na dývku a můžu vám říct, že je to strašně dobrej film. Taky nechápu, jak se mohl stát propadákem.. Fakt good film. Doporučuju. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit