Přejít na výpis diskuzí

Constantine

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen otázka. Proč je profilová fotografie Constantina ze seriálu Constantine (2014)?
  • film úžasnej, možná bych ho neřadila do hororu, ten vypadá trochu jinak....
    *3*
  • joey.jordison

    Constantine

    skvělej film *3*
  • mikes38

    Gabriel

    no tak ten Constantinuv andel me dostal *1* "ano umřeš mladej protoze od 15 let kouris 30 cigaret dene a do pekla pudes kvuli zivotu jakej vedes.... si v hajzlu" *15* *15* *15* *15* *15* proste musim zopaknout ze je to skvelej film a sou tam vazne paradni hlasky *4*
  • pstrosik

    Constantine 2

    skvělý film a Keanu je uplně užasnej *14* *14* a má bejt asi dvojka a Keanu tam má být na blond *9* no tvůrci to prý po něm chtějí aby se přebarvil ale on to odmítá a to je dobře když nebyl na blond v 1 tak nevím proč by měl být ve 2..Chudák Keanu.. *9*
  • venedeta

    :)

    Uplně úžasný film *4* ..
  • mikes38

    nwm

    skvelej film nema chybu a Keanu Reevese je tam upe vybornej *1* *1* *1* lepsi nez Matrix *15* *15* *15*
  • Chybicka????

    Tohle neni chybicka,to je chyba jako prase...jak muzete zapomenout na Keanu Reevese...zjistil jsem to tak,ze jsem hledal neco a Peteru Stormareovi...o kterem jsem presvedcem,ze hral ve filmu Dabla...ale bohuzel ani v jeho filmografii tento film neni uveden..mrzi me to,protoze takovou chybu bych tady necekal..
    • Re: Chybicka????

      On tam jakože není uvedenej ani Shia LaBeouf, ale Shia není hlavní postava filmu... Prostě... No comment...
  • Chybička

    Jenom malá chybička: V obsazení není uveden Keanu Reeves a v jeho filmografii není uveden tento film... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit