Přejít na výpis diskuzí

Chicago

FILM 4.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach boze

    o je to tak uchvatny film vim o nem snad uplne vsechno nikdo nechapal kdyz se film naatace jak mohla catherine zeta.jones tak uchvatne vsechno zazpivat rezizer muzikalu byl ohromen priznal v tisku ovsem ze nejlepe ze vsech zpivala qeen latifal mama morten kter ovsem zacinala jeji karieru jako zpevacka.zarazejici byly i vykony renee zelweger a jeji zpev skoro nikdo nevi ze ve skutecnosti vypada tato jako ve filmu chicago a ne jako denik brigit jones.a richard gere hrla v mnoha a mnoha uspesnych filmech *14* *14* *14*
  • Všechny kazí ten svůdnej jazz

    Mě se ten film taky hrozně líbí..pěkný písničky a krásná doba..chtěla bych v ní žít..pak bych někoho zabila a byla slavná.. *1* pak bych si najmula toho právníka a on by mě dostal ven a pak bych byla slavná kabaretní zpěvačka *14* (je to můj sen)... *15*
  • krásná hudba

    Mě se ten film strašně moc líbí už jen kvůli té hudbě! I herci jsou naprosto skvělí a ten děj taky. Teď si ho pouštím kdy jen můžu! *3* *14*
    • Re: krásná hudba

      Naprosto souhlasím *1* *1* *1* Taky si ho moc ráda pouštím *14* Taky bych si v něm chtěla zatancovat *4* *14*
  • Světu vládne jazz!!!

    Velmi povedený film,bezvadná doba,ženy si nenechaly jen tak něco líbit,což je jen dobře. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit