Přejít na výpis diskuzí

Casanova

FILM 4.3.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzdychalka

    Tak jsem si krásně zavzdychla u filmu.Ach škoda,že jsem nebyla na natáčení. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gabi..heath..

    casanova

    ahojdy prosim vas pllls newite nekdo kde si se dal tento film sehnat nebo stahnout....heatha moooc zboznuju a tento film sem dosud nevidela a mooc se tesim az ho sezenu....predem diky gabi *1*
    • aliss67

      Re: casanova

      no,na internete,alebo niekde v nejakej videopožičovni *3*
  • aliss67

    yeyye Casanova

    Pekný film ,vážne,Heath ,......nadhera ,

    Heath Ledger ako Casanova,?? to celkom sekne,nie??? *4*, celkom je slabe slovo,veľmi ???ešte slabšie...nemam večšie slovo...sorry...ale Heath ,bomba,,,Heath Ledger : moj oblubený:) *4*
  • l.enik

    moc moc hezký

    Hezký oddechový film.Chvílema sice typicky americký,ale moc hezký.Viděla jsem ho už mockrát a mohla bych se na něj dívat zas a znova.Už hlavně díky Heathovi.
  • ??

    prosím vás nevíte někdo kde by se tenhle film dal stáhnout? strašně bych to chtěla vidět,protože heathe miluju ale nikde to nemůžu najít...takže pokud byste to měl někdo v počítači nebo třeba na dvdčku tak bych byla moc ráda kdybyste se mi ozvali můžem se klidně dohodnout i na ceně... *9*
  • melody12

    Heath???

    Žaža m pravdu kde je Heath Ledger?? Tak to je fakt velka ostuda lidi!
    Jinak Heath Ledger je mocinky klaasnej! *14* *16*
    • holliday

      Re: Heath???

      On tam je!!!Sice až někde uprostřed,ale je!!! *8* Já Heatha neprosto miluju a strašně moc mě mrzí,že už je mrtvý *9* !!!Stejně nejlíp vypadal,když mu bylo mezi 19ti-23mi lety
      To že umřel byla pro mě strašná rána,ale ještě větší rána to byla pro filmaře,protože přišli o skvělého herce,který za svůj velmi krátký život si stihl zahrat v:Casanova;Příběh rytíře;Zkrocená hora;10 důvodů,proč tě nenávidím;.........
      Doufám že se na nej za nějakých 20 let nezapomene.A i kdyby,tak at si na nej aspon někdo vzpomene. *14*
    • Re: Heath???

      Ne, Heath je úžasný a charismtický herec... Jeho tragickou smrtí přišel filmový svět o velký talent. On ve svém velmi nízkém věku hrál v tolika filmech, jako málokdo. A hlavně v tolika trhácích! Bude to z velké části i díky Heathovi, protože on byl opravdu dokonalý. Je mi strašně líto, že zemřel... Opravdu moc. Měla jsem v něm po čtyři roky svého největšího idola... A stále mám.
  • black.cat

    k filmu

    Film je moc pěkný..škoda že už Heath nebude nikdy hrát..... *9*
  • ???

    Koukám, že v odstavci kdo ve filnu hraje, se tak trochu zapomělo na Heatha Ledgera. Trochu ostuda na to, že v tomto filmu hraje hlavní roli...Jinak film je pěkný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit