Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    o Heppy dey😍

  • eliza003

    Na život.

    Bridget Jonesová. :) To je film, který si myslím mě bude od raného dětství přes pubertu až do mé dospělosti doprovázet a já se nepřestanu smát.. Pokud na tom nebudu ve 30. letech jako B., pak to bude spíše hořká komedie.. No co. Jestli mi to pak nakonec dopadne jako jí, tak jsem spokojená! Colina Firtha jsem si už jako mála právě v tomto filmu zamilovala! Podotýkám, že mi bylo pět když šel film do kin. Proto jedině doufám, že se plánovaný třetí díl vyvede! Úžasná komedie! Pro jakoukoli věkovou hranici. :)
  • thepeque

    zklamal mě!

    musím napsat, že mě druhý díl trochu zklamal! První je dokonalý, ale druhý už není jak má být... *9*
  • mliluji ho

    všicny si říkáte proč jsou ty pokračování tak hrozdně dramatická ale mně se druhý díly líbí víc než první i když se tam lidé poznávají v nejhezčích chvílých a to právě na romantických filmách miluju je to tak mocinky romantické já jsem menší romantik miluji romantické filmy
    *14* *14* *14* *14*
  • nejromantičtějši film

    je to bezva film mám ho mociky moc ráda a at jsi říká kdo chce co chce alejá toužím táké takhle poznat štěstí *14* *3* *4* *8* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit