Přejít na výpis diskuzí

Alexander Veliký

FILM 4.3.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antidicaprio

    alexandr

    prosim ,lidičky newíte někdo kde bych stáhla Alexandra velikýho??? Sem skoušela Ulož to,stahovala sem to 5 krát a ani jednou mi nešel zvuk.
    • manuela2

      Re: alexandr

      skus to pres torrent filmy ja tak stahuju porad
  • alexandr

    Film Alexandr Veliky je nejhezci film. A ty herci ty sou proste k sezrani
  • Colin Farell

    Film Alexander Veliký je úžasný! A zejména Colin Farrell v roli Alexandra to zahrál na jedničku! Byl hrozně sexi! Ale velmi dobře tam hráli také Jared Leto a Angelina Jolie. Ten film je prostě úžasnej!!
  • Jared

    Jaredovi ty černé linky prostě seknou *14*...tohle říkám o chlapovi poprvé, ale nemůžu si pomoct.*4*
    • Re: Jared

      Jasně Jared je uplně celej úžasnej....s linkama i bez *4* jo a film taky dobrej...
      • Re: Re: Jared

        Na některých fotkách mi přopomíná Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku. *4*
  • No fakt

    Ale posuďte,ve kterým filmu to sluší víc- nu v Alexandrovi nebo ve SWATu já osobně si myslím,že v Alexandrovi Velikým a mimochodem je to úúpa BOŽÍÍ film je tam to co má ve správném historickém filmu být ,že júú?!! *14*
    • Re: No fakt

      mno newim....ale viděla si telefonní budku...tam je naprosto dokonalej...takovej sestřih mu hrozně sluší
  • Můj názor :-)

    "Velkolepá historická sága" to podle mě určitě není, spíše psychologický pohled do duše největšího dobyvatele v historii. A to vydařený. Ať to kritici i prudérní američtí diváci, co nedokázali snést Alexandrovu orientaci, setřeli, jak chtěli, je to prostě víc než povedený film. Ten, kdo čekal právě velkolepý výpravný historický film typu Gladiátor, kde bitva střídá bitvu, byl samozřejmě zklamaný, protože o tom Alexandr není.*13* Kdo čekal emoce, hlubší smysl a ne jenom tupé máchání meči, byl potěšen...jako já.*14* Akorát mě mrzí, že se Oliver Stone přece jenom kritiky bál, ačkoliv to není jeho styl, a z Alexandrovy pravé lásky, tzn. s Héfaistiónem, nám toho moc neukázal*9*... Ale co se událo po skončení večerní scény na terase v Babylónu, to už si každý romantik (ten bez předsudků) domyslí sám *4* .... Prostě krásný film!*4*
    • alenkab

      Re: Můj názor :-)

      Jednou z předloh filmu byly knihy spisovatelky Renaultové, doporučuji obzvlášť díl Perský chlapec, úchvatný příběh o Bagoásovi a jeho lásce k Alexandrovi. Francisco Bosh je jeho naprosto dokonalý představitel, škoda že jim díky americké prudérii nebylo dopřáno více prostoru. *14*
    • Re: Můj názor :-)

      Máš úplnou pravdu,jinak se to líp nedá napsat,máš talent,ale fakt!! *1* *1*
      • Re: Re: Můj názor :-)

        Děkuji *4*
  • ...

    Sice nesnášim děják, ale Alexandr mě prostě zaujal a je fakt skvělej. To co dokázal, všichni ho poslouchali, byl hodný. Říká se, že byl synem Boha. Na to, kolik toho dokázal, se jim nedivim, že si to mysleli.
    Je hrozný, jak umřel. U toho filmu na konci, jak zemřel, jsem brečela. Chudáček. Je fakt úžasnej a ten film taky.
    • Re: ...

      přesně, mám úplně stejnej názor a eště ke všemu s etaky menuju iveta, takže sme stejný :-D *1*
      četal jsem 1 knihu, sme nejdřív nevěděla o čem je,a le byla o alexandrovi, a úplně skvělá...tam ho pospali fakt božsky a jak byl hodnej a všechno... *4*
    • 30 seconds to mars

      Víš, že tam hraje člen skupiny 30 seconds to mars? *7*
      • Re: 30 seconds to mars

        Spíš jako "zpěvák, co hraje v Alexandrovi" bych Jareda definovala jako herce, co si založil kapelu *4*
        • Jared je podle mě hlavně zpěvák a frontman a herec je až potom, i když v hodně rozhovorech říkal, že ho jako první zaujal film a chtěl hrát. No, myslím, že ze začátku asi ano, ale v tom roce 1998 se to všechno změnilo a myslím, že do popředí jeho zájmů se dostala hudba. Mohli jsme si už všimnout, že kapela je pro něj důležitější, jelikož předtím, než hrál v DBC Rayon, šest let nenatočil jediný film, protože 30STM jeli turné. Ale každý to vidíme asi z jiného úhlu *3* *4*
      • Re: 30 seconds to mars

        ja to vím *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit