Přejít na výpis diskuzí

Eva Perón

OSOBNOST 18.4.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evita byla pořád lepší a hezčí jak Dagmar Havlová. Evita myslela i na chudé lidi,Dagmar Havlová myslí jen na sebe!
  • Eva Peron bola vzácna žena.Len málo ľudí zasvätí svoj život svojmu národu. Bojovala za práva žien a za slušný život i pre pracujúcu triedu. Myslím, že takáto osoba by sa zišla i na Slovensku.
    A pre anonyma čo Evu Peron uráža len toľko: " PODĽA SEBA SÚDIM TEBA "
  • Byla to velmi zajímavá žena a co toho s tihla udělat pro lid za těch pár let.To by ti politici neudělali ani za desetiletí.A hlavně pro chudý.Botatí nehnuli ani prstem!!!!! *16*
  • 12314

    je to píča donře že umřela kráva jedna nadžena
    • Neurážej lidi, co něco dokázali a pokusili se udělat svět lepším, co šli za svým cílem a zastavila je až jejich smrt. Nejdříve se podívej na svůj život co jsi dokázal ty a pak můžeš urážet jiné. Až zemřeš ve svých 33letech a za sebou nebudeš mít jediný čin, nad kterým by se mohli lidé pozastavit, budu litovat, že nebudu mít možnost tohle napsat na tvoji stránku na osobnosti.cz, protože žádnou mít nebudeš. *4*
    • Velice hodnotný příspěvek.. Asi velký znalec historie.
  • n12

    Ano to byla,četla jsem o ní a myslím že pro lidi udělala opravdu hodně dobrého *4* *4* *4* Škoda že umřela tak mladá
  • Evita

    Eva Peron je fakt skvelá.Je mi líto že zemřela tak mladá *9* i kdyz mela sve spatne vlastnosti moc se mi na ni libilo jak pomahala vsem lidem.nedivim se ze ji vsichni chudi lide tak meli rádi.Jsem cetla knizku o jejim zivote i videla film.byla to opravdu obdivuhodná žena *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit