Přejít na výpis diskuzí

Ester Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší, Esterko :))
  • Lano,ale sudumnáctého se narodili ovečky tak Ester může být spokojená ,že jsou poní,chudé jako činčilky,tak je musím dávat kozí mléko z láhve kojenecké,taková piplačka z lásky k přírodě,bez honorářů a odměn .tak je chci zaslat Aně ale nevím jaký má meil paní herečka a jak oslavila narozeny,neb pan farář z kostela Svatého Stanislava si zlomil ruku na Žítkovéj na přeskáčce na koni a to pije jen hlt mešního vína z popisu práce Svatého Otce z Vatikánu
    nerad s ezveřejnuji neb osobnosti jsou neosobní a nevíme zda vám vůbec píšeme a jsou to liid co si zapisují a sledují jakou si kdo dav apřezdívku,já jsem si takové stranky nevymyslel a nenapadlo by mně dávat si přezdívky
  • Ahoj vše nejlepší k narozeninám *4* *3*
  • emo-anne

    deti

    ty jo je to matka dvou detí :D ma dvojcata
  • joj..xD

    mám narozeniny ve stejný den jak ona..dobřee.. *15*
  • Ahj...

    Myslím si že jsi fakt dobrá herečka mám ráda filmy kde hraješ, protože nejsi moc okoukaná. Jen tak dál, doufám že tě brzo uvidím v nějaké nové roli! Držím ti palce...
  • iifo

    existujua aj dake nahe fotky ester?
    • pana pera geislera jsem poznal jako velmi příjemného člověka, když v praze pracoval pro přední japonský deník yomuri shimbun, kde jsem obdržel cenu za karikaturu a pan geisler mi ji předávalv redakci dikobrazua povídal nám o japonském humoru, netušil jsem,že tak brzy odešel, škodarád na něho vzpomínám jako na kultivovaného a vzdělaného člověka se kterým byla radost komunikovat
      jiří daniel výtvarný redaktor časopisu dikobraz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit