Přejít na výpis diskuzí

Erik Meldik

OSOBNOST 22.8.2013 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slovenská celebrita.

  • Budu úpřímná DEBILNÍ KECY se proslavily lidí se u nich smějou.ViralBrothers jsou youtubové hvězdy *2* Snaha když se snaží mluvit čech anglicky bývá to s prominutím poznat,nevím jak u Vás Pane Meldíku,protože se na ty nové videa už nedivám.Možná by to ještě chtělo Papouškování 3 a další DEBILNÍ KECY *4* některé díla DEBILNÍCH KECŮ jsou dobré.A k tomu aby tomu aby tomu cizinci rozuměli není třeba mluvit anglicky stačily by místo mluvit anglický dole cz titulky mluvit česky a dole anglické titulky *3* Co se týče Vašeho vzhledu Pane Meldíku jste moc pěkný *3* Myslím,že zatím nehrajete v žádném filmu dívala jsem se na jednu stránku kde se dají vyhledat herci a jsou tam DEBILNÍ KECY a nějaké TV pořady.Lidí si Vás asi do nich zvou ANO proslavovat se na youtube je asi výborná cesta jak dosáhnout hereckého výkonu i ve filmu *4* Asi před před půl rokem jsem byla do Vás zamilovana Pane Meldíku.Byla mi strašna zima když jsem při 15 stupněch ráno nebo dopoledne vylezla z baráku byla to práva láska:D fakt! Někdo Vás miloval a to je opravdu herecký výkon když už Vás někdo díky vašemu herectví a vzhledu miloval *3*
  • Moje prababička má 81 let a furt se di va na vaše videa eriku
  • Čau eriku meldiku
  • Čau eriku melgiku
    • Eriku meldiku ty si nudný
  • ty vase pomsty vakt zasah *7*
  • ty vase pomsty jsou hrozne *16* *16* *16*
  • já te taky miliji čenku
  • Čeněk je o mnohem mnohem víc hezčí!!!!! Mám ráda oba dva, ale já miluju jen Čeňka!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 608 368 467
    • Ke to fakt tvoje tel?!
    • kdo chtěl tady tvoje číslo -_- ? si normální?::D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit