Přejít na výpis diskuzí

Eric Carr

OSOBNOST 12.1.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý bicmen. Doufám že tam nahoře bubnuje o sto šest.
  • Eric byl podle mě nejlepší bubeník u kiss je to škoda,že umřel
  • Eric byl svého času opravdu kovář, neboli "bobr" (tzn. že okolo jeho bicích to vypadalo, jakoby bobři večeřeli) a rozhodně byl za Petera Crisse plnohodnotnou, ne-li přímo detonační náhradou. Jeho styl se podepsal především na směru, kterým se KISS následně ubírali a nutno podotknout, že sypali jeden hit za druhým. O jeho nádoru na srdeční chlopni se vědělo a operace byla dlouho dopředu plánována, nicméně po její realizaci, když už se Eric zotavoval a chystal se znovu cvičit se ukázalo, že lékařský zákrok nebyl až tak úspěšný, jak se původně zdálo a Ericovo srdíčko "nešlapalo" tak, jako jeho bicí. Následná operace už metastázy nedokázala zastavit a tak se stalo to, co se stalo. Nutno podotknout - měl spousty peněz, nepil, nekouřil, cvičil - byl prostě v perfektní kondici a stejně si madam smrt vybrala mimo jiné i jeho.Jeho nástupce, tedy Paulův dvorní bicista a člen doprovodné kapely Alice Coopera - Eric Singer je bezesporu kvalitní bubeník a vynikající technik, nicméně dle mého názoru mu chybí ta dravost, kterou měl Eric Carr už v sobě. *5*
  • Mě je 12 a Eric je můj vzor už 3 roky ...Byl velmi statečný a šikovný dej mu bůh nebe... *9*
  • zsafarikova

    RIP

    Dnes je tomu 19 let co odešel tento velice talentovaný muzikant a skvělý člověk.....nejen já ,ale i spousta ostatních jistě drží minutu ticha (i pro Freddieho Mercuryho) ......hoří mi tu svíce,poslouchám písničky a přemýšlím *9* věčná škoda věčná škoda *9*
    • musím podotknout že všichni co jste sem něco napsali máte 100 % pravdu , veřím tomu že vždy budeme na něj vzpomínat s láskou . Od svích 9 nemo možná i míň jsem ho poslouchala *13* *9* *13* *9*
  • elldy

    Rockology

    Ahoj wšem..
    Sháním už welice zoufale wšechny písničky z CD Rockology,pokud někdo má tak napište prosím na mail eldyst@seznam.cz
    Už nwm jak dál.. *1* *9*
  • eric

    je mi teprve 13 let a vrstevníci mou náklonost a obdiv k ericovi nemůžou pochopit....on nebyl jen příběh,on je legenda!! neznala a nepoznala sem ho,ale je to sympaták a je mi to líto že musel odejít.......ERIC CARR 4 EVER !!!!!!! *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: eric

      Milá martillo (jsi holka,že jo?),z toho si nic nedělej. Já osobně "miluju" Michaela Jacksona a vrstevníci z okolí se mi za to smějou. Co se týče Erica,mám ho nejradši z KISS,a to kvůli jeho povaze,jak jsi už psala ty. Občas za to také sklízím posměšky,ale nejdůležitější je jít si za tím,co máš ráda a nevzdávat se,jinak nejsme sami sebou. Já si osobně za "svým" Majklem stojím a za KISS s Ericem "včele" taky,ať se děje co se děje. Takže posměšků si nevšímej,srdci neporučíš... *3* (Jo,je mi 14) *3*
    • ta.jedna.jedina

      Re: eric

      Marťino, sem tvoje spolužačka. a já tě chápu :D jinak souhlas s tím co si napsala *14*
  • Eric

    Joo Eric..i když je to tak dáávno,kdy umřel a já v té době ještě nebyla na světě,šíleně mě to mrzí...
    Nejvíc mě bodne u srdce když potkám chlapa,ktrý vypadá jako on.Jed jeden jediný.Má podobné chování chování jako on..prostě dvojník..jsou jako dvojčata..
    Ericu,ty budeš vždycky žít!!!!V naší fanouškovské mysli NIKDY nezemřeš!!!!! *14* *9*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_400kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.


    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_400kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • je ho koda

    mno tak co k němu dodat...jako člověka ho hrozně moc obdivuju....když sem ho poprvé viděla(samo na fotce a videu)tak na mě zapůsobil KOUZLEM !byla to velká osobnost,nejlepší bubeník kterýho kdy Kiss mělo... *9* je mi líto že podlehl rakovině..hrozně líto..sice nwm jestli to šlo nějak odoperovat ale jestli ano proč to tedy neudělal...myslím si že v té době už byli lékaři schopni udělat takovej zákrok..je mi ho moc líto ale to mu už nepomůže...Z KISS SEM HO JAKO MALÁ MĚLA NEJRADŠI!!ERIC..YOU FOREVER!!!!! *5* *9*
    • Re: je ho škoda

      Pamatuji si dobu,kdy střídal Crisse a my jsme ho vůbec nebrali.Dnes se každý dostane k informacím pohybem myší,ale v té době fandovství KISS bylo jako dnes fandit Hittlerovi a informace se k nám dostávaly třeba rok po tom,co už je v Německu všichni věděli.A když jsem se dozvěděl Carrovu cestu do Kiss,začal jsem mu fandit.Bohužel zemřel,ale zemřel už jako legenda.Jsem bubeník v Heavy metalové kapele a jako bubeník si troufám říct,že Carr byl "kovář",měl svůj styl,který neomylně poznám,ale Singer je o poznání lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit