Přejít na výpis diskuzí

Emir Kusturica

OSOBNOST 31.12.2006 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • undergroung

    Zdravím vše,nevím jestli jsem nedohledal,ale nějak mi zde unikl záznam o filmu UNDERGROUND,který samozřejmě stojí min. za shlédnutí a hlavně stojí ZA TO,všem doporučuji a rukopis režije je samozřejmě nevšedně nenahraditelně originální,jako ostatně vše v moci tohoto borce. Underground_(Emir_Kusturica_1995).3675275.TPB -titulky seženete
  • reziser ,,rarita,,

    aj ked sem nikto skoro 2 roky nepisal,neda mi,aby som sem aj ja napisala.jeho prvy film som videla ozaj len nahodou,potom som sa dostala aj k ostatnym jeho filmom,no a musim povedat,ze som ani zaspat nemohla,tak som bola ocarena,skutocne to su filmy,nad ktorymi sa musite pozastavit.tak perfektne spracovane filmy som skutocne nevidela-vojnou znicena byvala juhoslavia,humorne spracovanie zivota ludi...skoda,ze jeho filmy nedavaju bezne napr. v tv.viem ze su urcene narocnejsiemu divakovi...skutocne klobuk dolu...
  • Opravdu...

    Opravdový umělec s neuvěřitelnými nápady jak na hudební,tak na filmové scéně...veliký člověk,s velikým talentem:)
  • Emir Kusturica je pro mne nejlepším evropským režisérem posledních dvaceti let.Patří mu můj obdiv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit