Přejít na výpis diskuzí

Emile Hirsch

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi filmy : Utek do Divociny, Legends of Dogtown a Milk, pripadne bych rekl Killer Joe. Proste Next Generation, kdyz umrou legendy /Nicholson, Hopkins, Freeman .../
  • tinynka

    :-*

    Všechno NEEEEEJ !! *14* *14* *14* zboznuju ho <3 *14*
  • Emile Hirsch

    Ahojky, nevíte někdo jestli má holku? Kdyžtak pís n mail...A jinak Emile je můj nejnejnejnejnejnej herec....mám všechny jeho filmy doma na DVD...a jak tady už někdo řekl, ten by stál za hřích.... *1* *4* *14* Jinak já ho prostě Loveskuju! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • borec

    ON???Nejkrásnějšíííí *14* *14* *14*
  • verinka72

    Hezounek

    Emile je skvělej herec nejvíce mně zaujal ve filmu Konec dětství-takoví smutný tam mi přišel jako opravdu dobrej herec který nehraje a nevyužíva své krásy,opravdu to uměl skvěle zahrát tuto obtížnou roli.Ale taky v Sexbomba od vedle tam byl zase sladoučkej a nakonec ve Speed Racer tam zase ukázal své herecké nadání prostě super klučina-ten to někam dotáhne,přeju mu to! *3*
  • kásný klučina

    *14* *14* *14* *14* *14* on je prostě užasný když byl mlačí jak hrál treba v skandál v katolické škole tak tam byl upe upe káááásný hej fakt že jo klidně stál by ''za chřích '' *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* ploště slaďouš *3* *14* *14* *14*
    • ditte

      Re: kásný klučina

      jj je úžžasneeeeeeeeeej *15* *14*
  • ditte

    Emile je kláásnej

    nechci bejt trapná ale můj kámoš je mu podobnej,má podobný obličej(oči,pusu,rysy) *14*
  • ??

    připomíná ještě někomu dalšímu Emile Jacka Blacka?? já si je dycky spletu *4*
    • Re: ??

      jo prvně jsem ho viděla v into the wild, a pak jak měl ty fousy tak si řikam.... neni nějak podezřele podobnej JB....? *7* Ty da by to měli dát do hromady *3* *14*
    • Re: ??

      noo upne mi pripomina toho tlustocha Jacka Blacka :D ..ale Hirsch je nejlepšííí uplně klásnej roztomilej ja z toho chcipu proč je tak daleko?! :(((( v sexbomba od vedle uplně sladkej že sem nemohla spát :D
    • hislittlegirl

      Re: ??

      No to nevím ale v Milk jsem ho málem nepoznala:D:D:D:D
    • Re: ??

      Mě ve filmu Útěk do divočiny připomíná Jonathana Brandise.
  • Útěk do divočiny

    Jeho novej film Into The Wild-Útěk do divočiny je fakt úžasnej!!! *14*
  • Emile Hirsch

    Ne, že by to byl můj typ, ale nehraje nejhůř, teď jsem se zrovna dodívala na film Konec dětství z roku 2003 na ČT1 a něčím mi připomínal vzdáleně DiCapria.
    • Re: Emile Hirsch

      Annis máš recht,mě taky trochu připomíná krásnýho Lea Dicapria *14* no vlastně oba jsou krásnííí *16* Milujůůů je *3*
    • Re: Emile Hirsch

      *4* ممكن
      *16*
    • Re: Emile Hirsch

      *4* ممكن

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit