• nelly_

ouu....

:( on umřel a já slavila narozeniny.. :( nwm no .. ! emil byl skvelej sportovec.. ;) a to vážnne.. !! kod by ted dokázal to co on.. !! málo kdo !! Emile ty si byl sportovec na urovni !! a to mysli vážne *3*
  • prosím

Ahoj potřebovala byh vědět kolik získal za celý svůj život Emil Zátopek medailí. Kdyby ste někdo věděli tak sem napište prosím.

• !!!

Kvůli němu teď běháme každý rok jako idioti 1 500 metrů. Já chápu, že je slavný, ale pro kterého jiného sportovce by se tohle dělalo??? Tak já teda taky chci, aby se na počest nějakého jezdce Formule 1 uspořádal závod! To byste panečku koukali. *9*
    • Re: !!!

to byste měli správně běhat maratón nebo aspoň hodinovku *1* *15*
  • kolik?

Ahoj, potřebuji zjistit kolik koleček, uběhl Emil Zátopek na okruhu v Housce, nebo kolik měl tenkrát okruh metrů, 29.9.1951 kdy běžel hodinovku a uběhl 20 052m. Děkuji :)
    • Re: kolik?

20.052 : 366 = 54,77 kola.