Přejít na výpis diskuzí

Eliška Balzerová

OSOBNOST 7.7.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím Eliško zda čtete tyto stránky, ale včera /15.10.2015/jsem měl možnost strávit ve Vratislavicích n. Nisou s Vámi úúúúžasný večer, při vašem vystoupení.
    Obdivuji Vás a hluboce se skláním před Vámi. Děkuji Vám za překrásný zážitek!!!!! Přeji Vám z celého srdce co nejvíce klidných dnů a moc štěstí ve Vašem dalším konání. Milan /schep@seznam.cz/ *14* *14* *14*
  • Přeji vše nejlepší k svátku.KATKA
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.
  • Ahoj, přijďte 4. února na chat s Eliškou Balzerovou na http://chatk21.kultura21.cz/index.php?option=com_moderatedchat&chatid=108
  • Je nejlepší ve filmu V Peřině a v Nemocnice na kraji města.Mám jí moc ráda.
  • Přesně,taky jí nemám rád.A natáčet bych s ní nechtěl ani za boha.
    • Ó..." Pan Veliký Matěj" promluvil..., všichni herci se třeste před tím, když právě "ON" vysloví to své nejvyšší "moudro", že by s někým nechtěl točit ani za boha..., rozhodně to bude vždycky pro všechny ta Největší ostuda!!! *1*
      "Ó Pane Veliký Matěji"..., všichni se před tebou skláníme, vnímáme tvou nekonečnou velikost, jsi prostě nade a nade všemi...jsi naše největší herecké Slunce na zemi!!! *1*
      /mimochodem - jakže se dál jmenuješ?/ *1*
  • P. Balzerová je velice příjemná a krásná ženská a skvělá herečka ;-) :-)
  • Dobrý večer,
    nemyslíte si, že jste si mohla odpustit tu velice trapnou "vzpomínku" na zesnulého herce Radka Brzobohatého? Přijde vám opravdu tak vhodné míchat rádoby politické řeči do jeho vlastního pohřbu, posledního rozloučení s tímto velkým hercem? Měla by jste se stydět... *9* Blondýny nikdy nezklamou.
  • p. Balzerová je krásná, charismatická a moc příjemná žena, ano to představení v Třebíči bylo fantastické
    • p. Balzerova je super! želám všetko dobré!
      Самая лучшая актриса кино Чехии. Привет из Беларуси. *4*
  • Dobrý den, paní Eliško, včera v Plzni v rozhlase jsem Vám řekla, že to vaše divadlo je nádherné, ale v nadšení po krásném pořadu jsem nějak zapomněla dodat, že jste fantastická i Vy. I já razím zásadu, proč se na život mračit, když je lepší se smát, že všechno špatné je k něčemu dobré a že pořád to ještě jde, že může být hůř. Někdy to není jednoduchý, ale o to lepší to je, když to člověk překoná. Takže díky moc za krásný podvečer a hodně krásných rolí a životního optimismu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit