Přejít na výpis diskuzí

Eazy-E

OSOBNOST 7.8.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nejlepších pro mě, co se týče hudby v 90. letech.
  • Všechno nejlepší <3
  • Prostě dost drsnej rapper (y) Né jak to co je dnes
  • EazyE bol najvetší frajer aký kedy žil.Jeho tvorba a aj on tu bude stále a nikdy sa nezabudne... Ani na 2paca a Biggieho.. R.I.P muthaphukking E
  • rapuje celkem dobře... podle mě *2*
  • Eminema vynechte, asi nevíte, že N.W.A. byla jeho nejoblíbenější skupina a jeho idolové byli Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E a 2Pac. Jo a na bílého rappera je dobrý. Ale Eazy-E, i když ho už málo lidí znají proslavil celý hip hop, včetně Gangsta rapu. A kdyby se nenarodil, neproslavil by Dreho, Dre by proslavil Paca Snoopa, Ema, 50ho , Xzibita a spousta dalších rapperů a i když Gangsta rap vymyslel Ice-T, Eazy a N.W.A. to celosvětově proslavili
  • Ten byl fakt malej :DDD
  • Ahoj také si stále myslím že eazy e je nejlepší ze všech ale berte ohledy na 2paca s eazym to dříve byli přátelé myslím že sláva těhle dvou nikdy nezhasne...měli bychom se starat o to co nejvíce je rozšířit jak v hip hopvé komunitě tak mezi mladými.... *3* takže mohu říct jen klobouk dolů chlapci... *3*
  • tak trosku opozdene o den ale co........26.3.1995 svet stratil krale a vcera to bylo presne 17 let.....Rest in Peace Eazy-E...4live LEGEND!!.... *3* *4*
  • amug
    s eminem dete do prdele....nektery songy jsou dobry ale nic moc...to Eazy-E byl lepsi i kdyz uz davno tamhle nekde rapuje bohovi nahore furt je nejlepsi ''Still king of Gangsta rap''...!!!! kdyz jsem si precetla zivotopis chtelo se mi brecet....N.W.A byli nerozlucni kamaradi a pak se stalo tohle....:( je mi lito co se stalo a co se stalo Eazymu....no jo kdyz skoro kazdej gangster pi**a s kazdo u devkou a bere drogy tak se pak nedivim a jestli mel sedm dedi s sesti zenskejma....no tak co potom a jestli si pichnul od nekoho jinyho tak uz je to jisty.......Eazy-E Rest in peace forever...:) zaril jsi jako hvezda v gangsta rapu a skoro sedm nact let zarisk jako jedna z hvezd na nebi..:)) zij v pokoji dal tam nahore uz jsi nasel klid..;)...:)))
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit