Přejít na výpis diskuzí

Duffy

OSOBNOST 22.5.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá

  • LadyEll
    Všechno nejlepší k narozeninám :)
    P.S.taky mám dnes narozky :P
  • Já ji taky nesnášel a hodně hlavně kvůli písničce Mercy která se mi fakt nelíbí ale pak sem někde slyšel song Rockferry a ten se mi naopak líbil moc
    tak sem si koupil album Rockferry(deluxe edition) a názor na ni změnil má fakt dobrý písničky třeba I'm scared,Enough love,Distant dreamer kdybych si to album nekoupil tak bych tyhle písničky neznal a nesnášel ji dodneška
  • narodeniny

    ...Duffy a jej Mercy...prekrasna pesnicka...vsetko najlepsie k narodeninam...
  • Duffy

    Duffy je veliký talent a je to obyčejná nenamyšlená holka a má velmi dobrý hlas a písničky.Hold dle dizkuse zde , jsou na světě lidé , kteří neumí strávit úpěch jiného a vybíjejí si mindráky a hlavně závidí a pomlouvají. Vy , kteří tímto trpíte, že se někdo zviditelní a něčeho dosáhne, tak se jděte vyblbnout na jiné weby nebo blogy, protože nevíte vůbec o čem tady plácáte.
  • neo_ap

    Reakce

    Je pravda, že ta reklama jí nesedla. No, zkrátka trapas. Ale má specifický hlas, a to se mi líbí. S někým jiným si ji nespletete. A písničky má pěkné. Uvolňující. *4*
  • Každému co jeho jest

    Nemusí se líbit každému a co se jejího hlasu týče, pamatujete Janis Joplin - tak ta měla vychlastanej hlas a jak panečku zpívala. Duffy má hlas nakřáplej ale pěknek a umí s ním boží věci. Je opravdu dobrá!!!
  • ;-)

    Co lezete na její profil,když se vám nelíbí =) každý má jiný vkus ;-)
  • tak co sem lezete

    já nevim proč sem lezete když se vám nelíbí. nikdo vám jí nenutí a proč si jí vyhledáváte, když ji nemáte rádi *7* *13*
  • joey.jordison

    hrůza

    no když jsem viděl reklamu na coca-colu tak jsem myslel že se asi zblázním *9* ten song, to je něco strašnýho!!! ty vole.. ta Duffy má fakt příšernej hlas *9*
    • Re: hrůza

      souhlasim neznám horší zpěvačku než je ona ta reklama byla tak příšerná až sem fakt musela od televize pryč *16* *8*
    • 8.ball.8

      Re: hrůza

      Ano! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit