Přejít na výpis diskuzí

Dove Cameron

OSOBNOST 7.12.2013 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dove cameron. Jsi. Moje. Něj oblibenejsi herečka. A spěvačka. A. Z. Nasledníku. Mam. Rada. Mal.
    • *zpěvačka
  • Strasne ta mam rada som tvoja faninka.Si superrrrrr.
    • Přijet do česka dove
  • Proč vůbec někdo adresuje své komentáře přímo Dove Cameron? Vždyt je naprosto jasné, že někdo tak slavný a který asi ani neví o nějaké maličké zemi jménem Česko, si rozhodně nebude číst komentáře, které někdo v takovém zapadákově napsal. *9* ...
    • Za prvé neumí česky myslim..
      A ani možna neví ,že tahle stránka existuje
      Takže tady nebrečte ,že si vaše zprávy jestě ke všemu špatně gramaticky napsané nečte stejně by si to nepřečetla i kdyby o těch zprávch věděla ,protože neumí česky
    • Česko není zapadákov,debile.
    • ty vole ty jseš frajr. říct to těm hovadum najivním to je super čin jen škoda že si to nevezmou k srci. bral bych když to je čech ale žije v USA a nebo vubec bydlí ve stejném městě ale když je v takové popelnici jako je EU a to nnemluvě o ČR tak proč se snažit napsat jí osobně. jo a vlastně má předky z francie a umí skvěle francousky takže to bych taky bral. bydlím vě francii a napíšu jí ale ČR? to sorry. MASTER a nebo taky MASTER01. možná mě budete znát z her. většínou mám první pozici a nebo nejhuř 3 pozice
    • souhlasím!za 1.je to Američanka která fakt o česku možná ani neví natož aby česky uměla
      za 2. ani neví že nějaká stránka osobnosti existuje
      prostě jí sem nepiště ani česky,slovensky ani anglicky je to zbytečné naivky :*
    • může o něm vědět Dove byla přece v rakousku
  • Kde bydlíš? Napiš mi na Facebook
  • ahoj dave sem tva nej nej fanenka a moc bych rada gdy bys my poradila chcou mě dva kluci jeden je simpatycky a ten druhy je trochu hloupy tak my prosim porad *9*
    • *15* *15* *15* ach ta gramatika LOL.....asi ti nedošlo že Dove ani neví že tato stránka existuje?!jdi si hrát za kamarádame ven kide
    • Ahoj mám tě moc ráda a chci si tě přidat do přátel múžeš mi poslat žádost o přátelství? Jestli chceš jestli jo napiš správu prosím
    • Uz logicky .... Je to Američanka myslíš ze tomu co si tu napsala bude rozumět ??
  • Happy Birthday too you, Dove *14* *3*
  • happy Birthday,Dove.
    *1* *3* *4* *1*
  • Mám tě moc ráda, protože hraješ v tom nej filmu následníci a příjdeš mi moc fajn se Sofia Carson. javascript:addSmile(1)javascript:addSmile(1) Chtěla bych tě někdy vidět na živo. Doufám že se jednou sejdeme. javascript:addSmile(14)javascript:addSmile(14)
  • I love your songs and your films or sitcoms. Youre the most amazing people i ever seen.
  • Čauky
    Mám ráda tvé písničky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit