Přejít na výpis diskuzí

Dominik Hašek

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolu před DOMINIKEM
  • pardon za chybu
  • všechno nejlepší ty HVĚDO *4*
  • Je mi líto, co vypustil z úst pan Dominik na adresu J. Jágra a toto je jedna z možností, jak to dát najevo. Od někoho, kdo tu napadl při utkání v in-line hokeji v r. 2003 protihráče tak, že skončil v nemocnici a pak před trestním stíháním utekl do USA jako nějaký uličník? Takový si dovoluje kritizovat, či posuzovat? Měl jsem do osudného roku 2003 Dominika za velkého brankáře i člověka (a díky mu za Nagano). Ale už je to jen zoufalec, co je rád, když dostane v médiích alespoň trochu prostoru.... Dominiku, 3x fuj a příště přemýšlej, než někoho začneš soudit.... *10*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*
  • Nabízím hokejku Dominika Haška,ze zápasu Sabers s Tampou,datum,podpis,VSE ORIGINAL.Znacka hokejky je Aramid,pro znalce.Cenu nabídněte.email:czechkarl@hotmail.com
  • moznasi

    vše nejlepší !!!

    a dám ti jednu radu !! Dej si pozor ať nic ošklivýho nechytíš !!!! *1* *1* *1* *14* *15*
  • hasa

    Hral ve filmu reftaci...
  • GRATULACE

    A TAK DLOUHO UŽ NEPAŘ JO !! *1*
  • Nejsem fanda

    Ahojte, nejsem jeho fanda,působil na mne nafoukaně a přezíravě. Ale po vystoupení s TV Krásný Ztráty kápl božskou. Nedá dopustit na USA,strávil tam mnoho let a tato země je mu blízká. Jsem na tom stejně, kdybych si mohla vybrat.Přátelští, příjemní, zdvořilí, vstřícní k cizincům, mám ráda tuto zemi a přeji všem, aby měli možnost tam také žít několik let a určitě změní to jejich názor i osobnost k lepšímu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit