txt

Diskuze k článku: Dominik Hašek

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (49 příspěvků)

1 2 3 4 5 Starší

• BENIDLO (anonym)
    3 se líbí

Klobouk dolu před DOMINIKEM

15.2.2015
  • BENIDLO (anonym)
    2 se líbí

pardon za chybu

8.2.2015
  • BENIDLO (anonym)
    3 se líbí

všechno nejlepší ty HVĚDO *4*

8.2.2015
  • Karel z Benešova (anonym)
    1 se líbí, 2 se nelíbí

Je mi líto, co vypustil z úst pan Dominik na adresu J. Jágra a toto je jedna z možností, jak to dát najevo. Od někoho, kdo tu napadl při utkání v in-line hokeji v r. 2003 protihráče tak, že skončil v nemocnici a pak před trestním stíháním utekl do USA jako nějaký uličník? Takový si dovoluje kritizovat, či posuzovat? Měl jsem do osudného roku 2003 Dominika za velkého brankáře i člověka (a díky mu za Nagano). Ale už je to jen zoufalec, co je rád, když dostane v médiích alespoň trochu prostoru.... Dominiku, 3x fuj a příště přemýšlej, než někoho začneš soudit.... *10*

28.5.2014
  • Mitchell999 (anonym)
    1 se líbí

Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*

29.1.2014
  • anonym (anonym)
    1 se líbí

Nabízím hokejku Dominika Haška,ze zápasu Sabers s Tampou,datum,podpis,VSE ORIGINAL.Znacka hokejky je Aramid,pro znalce.Cenu nabídněte.email:czechkarl@hotmail.com

10.1.2014
  • moznasi osobnosti.cz
    15 se líbí, 9 se nelíbí

vše nejlepší !!!

a dám ti jednu radu !! Dej si pozor ať nic ošklivýho nechytíš !!!! *1* *1* *1* *14* *15*

29.1.2011
  • karas007 (anonym)
    23 se líbí, 19 se nelíbí

hasa

Hral ve filmu reftaci...

27.5.2010
  • S (anonym)
    25 se líbí, 22 se nelíbí

GRATULACE

A TAK DLOUHO UŽ NEPAŘ JO !! *1*

26.4.2010
  • ave (anonym)
    28 se líbí, 30 se nelíbí

Nejsem fanda

Ahojte, nejsem jeho fanda,působil na mne nafoukaně a přezíravě. Ale po vystoupení s TV Krásný Ztráty kápl božskou. Nedá dopustit na USA,strávil tam mnoho let a tato země je mu blízká. Jsem na tom stejně, kdybych si mohla vybrat.Přátelští, příjemní, zdvořilí, vstřícní k cizincům, mám ráda tuto zemi a přeji všem, aby měli možnost tam také žít několik let a určitě změní to jejich názor i osobnost k lepšímu *4*

4.9.2009

1 2 3 4 5 Starší