Přejít na výpis diskuzí

Dominic Monaghan

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Avenger1
    Všechno nejlepší Dome!!!! *14* *3* *4* *1*
  • Je to moc krásnej sameček.
  • Je to fajný herec, mam ho rada hlavne v Chuckovi a Pánovi prstenů *1*
    • hele a v jakým díle Chucka hrál *4*
      • Hmm trochu opožděně odepisuji :), hrál v 2x12 :D
  • HIhi

    Hehe, to se tak dobře čte. A já si s ním volám na skypu každý den:-D
    • Hehe super vtipný
    • Ty umíš tak plynule mluvit anglicky nebo se kvůli tobě naučil česky *1* ty určitě kecáš
    • Prosimtě je to otázka života a smrti
      že mi řekneš jeho nick na Skypu pllllsss *13* *13* *13* *13*
  • takezo

    Vše Nejlepší

    Happy Birthday Charlie *3*
  • drsný

    On hraje v klipu od Eminema feat Rihanna. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: drsný

      ano a je stale rovnako uzasnyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • lost.romankaaa

    I sell the dead

    jako lidi ted sme videla I sell the dead s nasim milackem v hlavni roli.. to bylo DOKONALY *14* *14* *14* fkt uzasny on tam poidal skvely vykon a vypadal jako vzdy KRASNE *14* *14*
    Btw: Yahoo, Domiiiiik v 6. serii LOST :))
    • Re: I sell the dead

      Ahoj kde jsi ten film sehnala, nebo koupila?!!!! *14*
  • škoda Charlieho

    Dominicka alias Charlieho jsem si oblíbila v lostech okamžitě...líbilo se mi,že se snaží bojovat se svou drogovou závislostí. Nejvíc jsem brečela když jsem Ethan pověsil na ten strom, o to víc dramatičtější to bylo když se ho Jack snažil zachránit*9* *9* *9* ....poslední díl třetí série - jak se utopil jsem neviděla, ale teď sháním veškeré díly ztracených, takže do týdne ho mít budu...každopádně jsem byla dost smutná, páč to byl nejskvělejší a nejhezčí herec *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nikdy jsem nechápala jak se někdo může zamilovat do hvězdy..jenže on je tak skvělej *14* *14* je ho škoda....navíc fyzikálně vzato by se ani utopit nemohl....vživotě by se totiž ta místnost nenaplnila celá vodou...kam by šel vzduch? Kdo nevěří ať si zkusí udělat díru do petláhvne..někde uprostřed a potopí jí nastojato celou do vody *9* uvidíte, že voda se zaplní jen po tu díru *9* Charlie nemusel umřít!!!!!!! a my ho chceme z5!!!!!!!!
  • hanichka

    Můj názor

    Pěknej a moc dobrej herec, který nehraje jenom v Lost ;-)
  • lost.romankaaa

    Domcuska

    jako Dom je jednoznacne nejkrasnejsi nejhezci nejvtipnejsi nejrozkosnejsi nejuchvatnejsi............. herec jakej kdy mohl existovat! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a tvurci si sami uskodili ze ho zabili, sledovanost jim ve 4. serii zahadne klesla... cimpak to asi bude...... *5* *7*
    • Přesně tak ja s tebou rozhodně souhlasím a opravdu ho neměli utopit mě už to vůbec ale vůůůůůůůůůůbec nebavilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit