Přejít na výpis diskuzí

Woody Allen

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdo mi nedal tolik "krásy" skrze filmy jako W. Allen. Díky, mistře. Woody Allen  Absolutně nejsem odvázanej ze žydu, dobře vím, že Allen je žyd. Ale Woody Allen je zkrátka génius a tečka. Když se mi od nějakého filmaře   líbí 3-4 kousky, už je pokládám za zajímavé, protože jsem v tomto dost náročný. Od Woodyho bych vyjmenoval 10-12  filmu které mi přijdou neskutečné. Je mi úplně fuk o čem zrovna točí, a hlavně si u něj vysoko cením, že neřeší ve filmech hlouposti jako zahraniční politika USA aneb Ruska, prostě má v genech neopakovatelný filmařský talent. Z některých filmu mám husí  kůži.

  • geniální dědek, nekteré jeho filmy zbožňuju 

  • Woody Allen prostě nenahraditelný. Skvělý humor. Já při svých toulkách Evropou potkal francouze, který se pokoušel unést svého syna. Situace byla tak komická, že jsem si myslel, že jsem v Allenově filmu.

    http://mariojeborec.blogspot.com.es/2014/11/48-den-vsechno-co-jste-kdy-chteli-vedet.html
  • Ámen s jeho natáčením.
  • Königsberg

    Skvělý herec-a ta jeho Korejka je moc hezoučká
  • Nekonečný...:)

    Knihu Vedlešjí příznaky jsem zhltla za chvilku a Woodyho Allena vážně obdivuju! V tý knize je něco...jak to říct..? Zkrátka dokazuje, že nesmysly mohou mít smysl...
  • Zdravim Woodyho

    a preji hodne uspechu
  • CHYBA

    Veliká chyba našich distributorů,že ještě nikdo nevydal kompletní filmografii tohoto skvělého režiséra s českou podporou./tit.p.Hábová/Jen ve svém okolí znám cca deset lidí,kteří by tyto filmečky chtěli mít ve své sbírce.Takže strach z neúspěšnosti titulů na našem, byť malém trhu - je neoprávněný.Pochlapte se !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit