Přejít na výpis diskuzí

Dj Lucca

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejhezci a nejsikovnejsi djka
  • Milá Lucko ve stardance jste s Míšou tančili moc krásně.
    Vůbec si tady s těch vulgárností nic nedělejte.
    Jsou to hlupáci kteří v životě nic nedokázali. Ela
  • Když někdo pouští na diskotéce hudbu,tak by měl umět i tančit a ty jsi byla na stardance jako prase na ledě :))
  • Dívek se na sebe do zrcadla když mluvíš tak příšerně křivíš hubu a působíš hrozně falešně!! HUSO
  • Chudák Míša Kurtiš ten si to s tebou vyžral.
    Takhle mu zkazit život !!
  • Co ležel do stardance,když na to nemáš!!
    Seš dřevo-nepružná,blbě čumíš,když mluvíš křivíš hubu,neuneseš prohru-hned natahuješ moldánky.
    Chudák Tanečník Michal,doufám že ses mu omluvila.
  • je nafoukaná.... nedá se na ní dívat. Její usměv na člověka působí dost nepříjemně.... a co se týče hudby jsou i lepší a nehrajou si na velky DJ
  • Vše nej Lucco *1*
  • Je ohromná !!!
    • Fuj je blbá
  • Diskžokej

    Správně by v kolonce povolání mělo být napsané "Diskžokej". Jsme přece v Česku *3*
    • Re: Diskžokej

      Jo a za minulého režimu znělo i "Diskžokej" moc 'západně' a 'kapitalisticky', tak se jim říkalo taky "Uvaděči diskotékových pořadů", případně "Pouštěči", takže by mohlo být správně v kolonce napsáno i toto.

      A netuším odkud píšeš Hanko, ale já jsem o žádným Česku v životě neslyšel a žiji v České republice. Název "Česko" totiž asi vymyslel nějakej cajzl (tak se u nás, v okolí Brna říká pražákům). Už vidím jak by čecháčci a pražáci řvali kdyby nějakej moravák v televizi prohlásil, že žijeme ve Velkomoravské říši, protože tak se naše země jmenovala před nějakými 1150 lety a ten název by byl dnes asi stejně správný jako to cajzlovské "Česko"...
      • pinglik

        Re: Re: Diskžokej

        je to Česko ale já jsem z Moravy takže mě to moc nesere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit