Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V hriešnom tanci bol úplne úžastný!A hlavne sexiii!! :*
  • si moc uzasny , hlavne v tom filmu hrisny tanec 2 , moc se mi to libi ,diky tomuto filmu se mi otevrelo srdce , byly jste uzasny par, sluselo vam to a ten tanec uzasny, chtela bych se to naucit ,rada tancuju ale tenhle tanec jsem jeste nevidela ta kombinace mezi latinskym a kubanskym tancem nejlepsi co sem kdy videla ,jste uzasny herci.
  • V Hříšném tanci 2 byl strašně sladkej :-)))
    • Moje slova *14*
  • Diego je prostě nejlepší muž na světě je tak sladkýˇ *14*
  • Jeho úsměv mi připomíná úsměv Jana Bendiga
    • tak to asi ne!!!!!! *16* *16* *16*
  • Některý lidi tady jsou fakt úplně vymaštěný,až je to k smíchu. *1* Jak by se asi Diego Luna nebo nějaká jeho sekretářka,že hougerka.edward,mohla dostat na české stránky.Proboha lidi používejte někdy trochu tu kulatou věc co máte na krku.A ten kdo si tu na Diega hraje je fakt ubohej.
  • podívejte se na novej klip katty perry on tam hraje *3*
    • tak to dávno vím *14*
    • to asi vím už dávno blesku *16*
    • ichbinteufelin
      a já jsem si říkala, koho mi připomíná... *1*
      • Jak se ten klip jmenuje prosím.
  • Ua

    Je to nádherný chlap. To charisma....a v Hříšném tanci 2...bože on byl tak nádherný když tančil. Dokonalost sama *3* *14*
  • bella1221

    Happy Birthday!!!

    Přeju vše nej! ;) *3*
  • sophiekarblova

    :)

    Nechci vám brát iluze, ale PROČ by Diego chodil na český web? Ten má jistě jiných strostí dost, napsal to někdo, kdo si jen chtěl udělat z fanoušků srandu a chtěl vidět jejich reakce a názory. Jinak Diego je fakt kus *14*
    • Re: :)

      no, tak to opravdu nepsal on, podle mého názoru ani neví že nějaká Česká republika je.. jo a ten pisatel by si měl asi procvičit angličtinu, tolik chyb by Diego asi ve 3 větách neudělal *3* neveřte prosím vás všemu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit