Přejít na výpis diskuzí

Dean Reed

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dean byl moje dětská,platonická láska,časem jsem jej začala obdivovat i nejen jako charismatického muže,ale kvůli jeho názorům,snaze o dobro a štěstí po celém světě,jen si k životu nevybral to správné místo a když to zjistil,musel zemřít.(dobrý plavec se šel utopit?!)Mám na památku jeho fotku s vlastnoručním podpisem a desku
    .
  • Byl jediný, kdo utekl ze západu na východ.Jinak utíkali všichni z východu na západ
  • dean byl tady v70.letech velice popularni,mam o nem dost veci od plakatu,foto,lp.vsechny co u nas v te dobe vysli,pro mne byl v te dobe american,kovboj,zpevak, herec,dneska by urcite mel co rict a dost by protetestoval jaky je ted svet,stejne tak i j.lennon,urcite tu chybi spolu z v. neckarem urcite by udelali hodne veci tomu verim, a k tem vecem urcite se da sehnat dost veci o reedovi lp. foto,to chce navstivit burzy ataky mit trochu stesti kdo se o to zajima. mejte se hezky a vzpominejte na deana jaky byl ahoj
  • Bajecny clovek a zpevak , moc radosti rozdal lidem
  • Je opravdu hezké, že se na tohoto příjemného člověka nezapomnělo.Jeho smrt určitě nebyla sebevražda,ale život mu nejde vrátit,jen poslouchat jeho písničky a vzpomínat.Chtěl,aby byl svět lepší pro všechny a podívejte se dnes,jak žijí obyčejní lidé,my,naši rodiče!Drahota,nejistota v práci,exekuce,politici z nás dřou kůži a sami jsou vyžraní jak vepři.My musíme vyjít s málem a oni berou statisíce!Hádají se v parlamentu o hovadinách,ale pořádné zákony platící pro všechny neutvoří.Jen jejich pohodlí a plná koryta je zajímají!!!!A pozor,opatrně na naše nepřizpůsobivé spoluobčany,aby je nic nerušilo.my makáme a oni dělají problémy a žijí z našich daní!!!!z našeho státu je vemeno západní evropy,která nás umí pěkně dojit a my to oddřeme.tak jaká svoboda pro naše lidi,jen našich menšin se to netýká,ti mají svoje dávky!!!takový svět Dean nechtěl a proto asi musel zemřít.Držím vám všem palečky,vám co jste na něho nezapomněli a moc vám přeji,ať se vám v téhle zasrané době daří:A hodně zdravíčka a těším se s vámi z dobré muziky.Zdravím vás všechny! *3*
    • Co dodat? Jen to že je to pravda a smutné.
    • jó,to mistr pan Kocáb ví víc a možná zná i odpovědi na pár otázek,je taky jedním z tvůrců této doby a možná že i na jeho rukách leží krev tohoto zpěváka,jednou to bylo zmíněno i v médiích,že se měl účastnit atentátu na tohoto člověka,no,může být hrdý i s jemu podobnými co dokázal!Být na jeho místě,čekal bych minuimálně boží soud.jen jestli se s takovýma hajzlama chce bůh vůbec zajímat!!! *16*
  • Ahojky všichni fanoušci Deana Reeda!Děkuji Vám za tuto diskusi o tomto úžasném ČLOVĚKU!! za svého mládí a dospívání byl pro mne ze zahraničních zpěváků a herců číslo jedna!
    viděla jsem všechny tři jeho filmy,které u nás tehdy šly - Pokrevní bratři s Gojko Mitičem,Zpívej,kovboji,zpívej s Vaškem Neckářem i film El Cantor - o chilském zpěvákovi Viktoru Jarovi.LP mám všecny co byly vydány u Supraphonu dokonce se mi na jedné burze zadařilo sehnat desku od Amigy z roku 1973.Ale je fakt,že když jsem začala "pátrat" po jeho životním osudu,tak buď mě v neznalosti odkazovali na Lou Reeda a nebo to byly věty jako "ten rudý kovboj" a pod.No dnes o něm vím docela hodně a to i díky stránkám www.deanreed.de/deutsch jsou tu kromě ukázek i některé písničky celé,ukázky z vystoupení a z filmů a natočil jich pěknou řádku a řadu i režíroval...Prostě byl to všestranný člověk a moc moc úžasný!!!!Je ho velká škoda,že již nežije,i když by asi koukal na dnešní dobu...No a abych ještě řekla na závěr,již několikátý rok připomínám a posílám vzpomínku na jeho narozeniny 22.září na rádiu Region Vysočina v písničkách na přání (s Jardou Hypochondrem)jen mi vadí,že ještě nezvládli získat práva na vysílání aspoň jedné jeho písničky *9* Všem příznivcům Deana reeda I wish you well !!
  • Mam tiež veľa spomienok,niekedy v roku 1978 sme ho stale vyrušovali, Lyžoval na Nižnej Boci.Pre mna vždy znamenal predstaviteľa dobra,s tým som žila a bolo to fajn.Škoda,že ho súdia hlavne takí,čo o ňom nevedia nič. V mojom srdci je tiež navždy.
  • Deano žiješ?

    Jsem fanynkou od školních let,nakreslila jsem si tužkou portrét s kytarou v životní velikosti a mooc jsem si přála na něj podpis.Ve škole mi ho zasklili-bez podpisu-nedostala jsem se na konzert.Jeho vystoupení měla užasný optimistický náboj,dokázal jím strhnout dav.To dokáže jen OSOBNOST.Znala jsem pár lidí kteří měli tu čest osobně ho znát-potvrdili,jeho milou povahu.Hodně se mě dotkla smrt a její oškivost-to si nezasloužil.Podivné okolnosti jeho skonu mě přivádí na myšlenku,že žije pod ochranou svědků,vždyt není ani v hroběna Berlinském hřbitově,kniha která tu vyšla mě v tom povzbudila-no je to už 21 let,to bývá vše promlčeno-Dnes potřebujem věřit v dobré konce.DEANO VRAT SE ! Zazpívej nám.Nebo se jen USMEJ.Julie *4*
    • Re: Deano žiješ?

      Tento herec a zpěvák mne minul ve školním období. Dokonce jsem měl i jeho LP desku a viděl film Pokrevní bratři. Moc o něm nevím - nicméně byla to osobnost s obrovským charisma.
  • Dean

    neviem preco ale dnes ma chytila taka nostalgia a spomenula som si prave na neho....v mojich 12 rokoch bol mojim prvym idolom,aj vdaka nemu som zacala vela pisat basne a venujem sa tomu aj teraz...mal uzasnu farbu hlasu a bol aj fesi skoda ,ze takto zahynul..mam od neho na pamiatku fotku s podpisom a poziadala som ho o nu v ruskom jazyku....mala som ho rada *3*
  • nezapominam

    Sem velice prekvapena kolik jeste Dean ma obdivovatelu. Ja ho posloucham od 6 ti let a jsem smutna ze brzi odesel. Ma krasny hlas a taky od byl hezky. Moc mne mrzi ze nemuzu nic od neho zehnat. Rada bych cokoliv od neho koupila.Zanechal hezke pisne a filmy.
    • chata0077

      Re: nezapominam

      Zvláště hezkí je film Spívej Kovboji Spívej kde po jeho boku hraje i V Neckář. *9*
    • Re: nezapominam

      Ja mám od neho jedno LP ak chcete volajte na č.t.0908 592 584
    • Re: nezapominam

      Některé Deanovi věci začali prodávat v Levných knihách, např. vedle Bílé labutě, nebo v Edenu. *4*
    • Re: nezapominam

      ani já jsem nezapoměla, milovala jsem ho, byl to krásný muž s krásným hlasem, je mi líto, co se stalo, ať si tu kdejaký jouda píše špinavosti jaké chce, DR byl pan ČLOVĚK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit