Přejít na výpis diskuzí

David Nykl

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zelenka je opravdu asi jeden z nejlepších herců v SGA.

    Nevíte o nějakém kontaktu na něj? *5*
    • Taky bych nějakej brala. *4*
    • ne
  • snape005

    Happy Birthday

    Také přeju dodatečně vše nejnejnej!!! *1* *3* *4*
  • antaran

    happy birthday

    Přeju všechno NEJ k narozeninám *3* *3*
  • výsměch

    všiml si vůbec někdo jak ním všichni pohrdají a jak o něm za jeho zády mluví
  • jerkie

    ZELENKA ROX

    Je naprosto skvělej v SGA! Nejvíce jsem se bavil když se plazil tim potrubím! *1*
  • nove ceske stranky

    http://www.davidnykl.cz/
  • fablik.00

    : )

    Hej ty hlášky v seriálu jsou prostě dokonalý.
  • Agentura jasno

    Jen chci dodat že David Nykl také hrál v jedné z epizod Agentury Jasno.Tak by to také mohlo být ve filmografii :D dyštak je to díl SHAWN VS. THE RED PHANTOM
  • david

    Do filmografie by jste mohli pridat stargate atlantis...Dr.Radek Zelenka
    • david

      Přikláním se k Tvému názoru. Dr. Zelenka je dobrý vědec a ráda ho vidím v dílech a těším se na jeho "české brblání" *1*
      • renata72

        Re: david

        Zelenka je skvělý a jeho české průpovídky jsou perfektní, navíc někde říkal, že si tam vlastně může kecat co chce, protože tomu stejně nikdo nerozumí, ale zase toho nezneužívá *1* . Vždycky se na něho při koukání seriálu těším *3* .
        • Re: Re: david

          Mě se líbí ty jeho slova a jak je sprostek. Dám příklad. Když byl McKay na pokraji smrti a byl o dost chytřejší, tak k němu zelenka přišel a něco si poídali a zkončilo to hádkou a při odchodu říkal ,,Já už pro něj dělat nebudu. Já se na to vyseru!" Tyhle svova mě fakt dostali a smál jsem se snad hodinu. Je to dobrý herec =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit