Přejít na výpis diskuzí

David Bisbal

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • catalina.db
    Muchas felicidades David *14*
  • Madrid

    Ahojky,ve čtvrtek odlítám do Madridu na Páteční koncert v Arteria Coliseum-divadlo. Mám lístek do druhé řady, jehož součástí je i vstup na zvukovou zkoušku a osobní setkání s Davidem. Takže pak poreferuju. Neletíte náhodou také někdo?? *7*
    • Re: Madrid

      Já taky prosím o nějaké podrobnosti z koncertu atd atd,moc děkuju!!
    • catalina.db

      Re: Madrid

      prosím o nějaké info *3*
  • davídek

    Ahoj lidi-je někdo z vás registrován v davidovém fanclubu někde v zahraničí?Ráda bych se k někomu přidala,David je nejkrásnějšíííí mužský na světě!!!!! *3* *3*
    • catalina.db

      Re: davídek

      Ahoj, tady jsou nějaké odkazy - oficial fan club ESPANA http://www.bisbalfanclub.net/
      maj
      • catalina.db

        Re: Re: davídek

        twitter http://twitter.com/#!/bisbalfanclub
    • carstina22

      Re: davídek

      já jsem je tam přidala
  • carstina22

    amor

    ahoj douchám že davídek *14* *14* bude mí tady nikdy v Česku koncert hrozně se na to těším :.. A hrozně se mi líbí nové Cd Davídka *14* *4* je výborné (doporučuji). a hlavně pozdravuju Davídka. je nejlepší z celého světa *14* *14* *4* *4*
  • Davídek Bisbal

    Já davidka zbožnuji je nejlepší a krásnej a má krásný hlas a krasný oblečej je uchvatný. A hrozně moc pozdravuji . ( hola). *14* *4* *14* *14* *14*
  • david a ave maria

    david je super ale nejvíc ze všeho děkuji kamarádovi co mě ho doporučil a nejlepší hit je ave maria a waving flag
  • ivana11

    Feliz cumpleaños!!!

    Dnes má náš David narozeniny.Přeji mu vše nejlepší.A věřím, že jeho sláva bude růst dál a dál a to i u nás *3* A snad možná někdy navštíví i naši zemi:)
  • lidi,přidejte se!!!!!

    Taky jsem ráda,že se někdo k nám stejně "postiženým"přidal,Davídkův hlas je nejkrásnější na světě!Ostatně jako ON sám!Taky bych jela na koncert,ale nejblíž k nám byl v holandsku,tam má velký fanklub,nás je tu pár,lidi přidejte se !!!!!! *14* *8* *8* *14*
  • ahoj lidi

    objevila jsem tuhle diskuzi,to je fajn,že davida tady v česku někdo zná *8* *8*já jsem jeho fanynka už skoro dva roky,taklidi přidejte se *3* *3* davídekje opravdu skvělý zpěvák a krásný mužský *3*
    • Re: ahoj lidi

      Přidávám se, je úžasnej :-)
      • ivana11

        Re: Re: ahoj lidi

        Tak jsem ráda, že už nás je o něco víc *4*
  • katissek

    ahoj

    Ahoj lidi hej prosim vas kdo chce aby přijel do česka david bisbal??? *1* rada bych ho tu viděla... *14*
    • ivana11

      Re: ahoj

      tak to bych si taky moc přála.Bylo by to super, ale moc si nemyslím,že by se to mohlo uskutečnit.Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy *13* *4*
      • katissek

        Re: Re: ahoj

        Jo a navic ani nevim kolik tu ma david fanoušků.. ale tak podle jich tu nema tolik co enrique iglesias... ale tak kdyby aspoň do sousední země přijel... třeba na Slovensko *1* *1* *1* *14* *14*
        • ivana11

          Re: Re: Re: ahoj

          no,chtělo by to ten klub fanoušků rozšířit *3* .Já například každýmu doporučuji at si poslechne Davida Bisbala,jelikož jeho barva hlasu a jeho hudba je neuvěřitelně krásná *14*.Na Slovensku si myslím,že by mohl mít víc fanoušků.Celkově si myslím že, slováci jsou více zaujati pro španělskou kulturu než češi.
          • Ja som Davidova fanúšička zo Slovenska a zbožňujem jeho a aj Španielsko!!! Je veľmi pekný a má krásny hlas!Dúfam raz dojde na Slovensko!A aj ja som veľmi zaujatá pre Španielsko a španielsku kultúru! :D
          • GabrielaEla
            Ja som jedna zo slovenských fanúšikov Davida Bisbala a som zároveň veľmi zaujatá španielskou kultúrou ako píšeš. :-)A Milujem Davida Bisbala *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit