Přejít na výpis diskuzí

Daniela Písařovicová

OSOBNOST 1.10.2012 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jjjjj je hezka mam ji rad *14*
  • Slečna Písařovicová je krásná, jen už jí to dá víc práce, na můj vkus ale trochu přerostlá. Kdysi jsem slyšel její názory proti tehdy prezikandidátovi Zemanovi, byly dost sprosté. Tím se mi dost znechutila. Vypadá dost rezolutně, pokud je taková i ke svým partnerům, tak se nedivím, že je sama. A jako žena pomalu ale jistě odkvítá a tikají jí nemilosrdně biologické hodiny..
  • Danielo, dobrý den. Prosím, pozdravujte ode mě srdečně oba rodiče! Děkuji Pavel
  • Hlavně Klucíí, aby hlásala pravdu, o čemž pochybuji.
    Hezký den.
  • Je krásná , štíhlá , chytrá prostě nadherná. Je pravda že šetří úsměvem. Včera jsem si všiml , že se dala ostříhat . Má to dost zkrácené . ale sluší jí to . Klidně by to mohla šmiknout úplně na krátko . Co na to ostatní diskutující.
    Jarda
    • Naprosto souhlasím, a co se účesu týče klidně mikádo po bradu vzadu kratší , něco jako má Štěpánka Martanová také ČT.
      Kadeřnice Jana
  • Šukézní micina.
  • Danielo, nejkrásnějším úsměvem dost šetříš, ale když už, vyplatí se u televizoru vydržet. Díky
  • Danielo,vše nej k Vašim narozeninám,jste kus a vždycky budete,blbcema se nazabývejte,je to ztráta času,pěkný svátky,hodně zdraví a štěstí,Jirka.
  • Nehodlám komentovat citové výlevy některých pubertálních přispěvatelů.Nemá to smysl.
    Chtěl jsem Vám jen,Danielo,popřát vše nejlepší a hodně zdraví k Vašim dnešním narozeninám.Rád se na Vás dívám.
  • Jedna z nejkrásnějších a mých nejoblíbenějších moderátorek. Někde se údajně svěřila, že jí jednou vyděsil sen, že moderuje nahá... No, mně by to rozhodně nevadilo. *14* Na rozdíl od kritického uživatele Naplese se mi její kozičky, boky i zadeček líbí. A vůbec je velmi pohledná a má příjemný hlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit