Přejít na výpis diskuzí

Danay Garcia

OSOBNOST 15.1.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • swc

    škoda!!!

    ach jo..vypadá to,že jsme tu jenom my dvě pedrisko. *7* to nechápu!vždyť Danay je krásná,talentovaná atd.!!!!tak proč tu není nikdo další!!!škoda no *8* *13* ...snad tu někdo přijde.budeme doufat *3* *4* *3*
    • pedriska

      Re: škoda!!!

      jo máš pravdu je tu ticho.*9* Nevím proč se taky někdo další nepřipojí.*9* Vím o jednom klukovi který s námi diskutuje na diskuzi u Wenta a taky má moc rád Danay.Jen mi nejde do hlavy proč se taky nepřidá. *9* *13* A jak říkáš musíme doufat *3* *4* *3*
  • pedriska

    Ahojte všichni!

    Zdravím všechny fanoušky Danay. Založila jsem si nový blog o této skvělé herečce a také o herci Amaurym Nolascovi a budu moc ráda za vaší návštěvu
    *3* *4*
  • swc

    nechceš spřátelit?

    peddrisko nechceš se spřátelit??? byla bych mooc ráda *3* *3* myslím si že si máme o čem psát(PB že *1* *1* )napiš...
    • pedriska

      Re: nechceš spřátelit?

      jasně že spřátelím a už jsem si tě i přidala , a to víš že máme o čem pokecat (PB forever *1* *3* )
  • swc

    Sympatická a navíc krásná!!!

    jj Danay mi připadá velice sympatická...a navíc je krásná!!!!! *4* *14* *3* *14* ....na postavě Sofii Lugo se mi strašně líbí to, jak je sebevědomá a stojí si za svým.V PB vlastně skoro žádné ženy nehrajou.moooc ji to v PB s Lincem slušííí...jsem šťastná že se Sarah W. C. vrací do PB!!! *4* *3* *14* *14* *3* *3* *3* ...toť vše *3*
    • pedriska

      Re: Sympatická a navíc krásná!!!

      Je krásná a moc!!!!!! *14* *3* *4* myslím si že fajn že postavu Sofie hráje právě ona . . . s Lincem jim to fakt moooc sluší . . a taky jsem ráda že se Sarah W.C vrací *3* *4* *3*
  • Narozeniny

    Dnes Danay slaví narozeniny a tak jí přeji všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví , štěstí , radosti a lásky v osobním i pracovním životě a ať se jí splní vše co si přeje! *3* *4* *3*
    • swc

      Re: Narozeniny

      ano....souhlasím *3* *4*
  • Sympatická

    Podle mě je Danay velice sympatická a hezká!!!Líbí se mi jak hraje postavu Sofie Lugo v Prison Breaku!!Mooc jí to slušíí!!!! *1* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit