Přejít na výpis diskuzí

Cyndi Lauper

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je dost bláznívá ale jako zpěvačka je dobrá *1*
  • mocinky dobrá zpěvačka, ráda ji poslouchám *5*
  • The Cyndi Lauper Music Video DVD Campaign (Sindi Loper Music Video DVD kampaň) úsilí poprvé shromáždit všechny vysílané propagační spoty a podporovat Sindi Loper (Cyndi Lauper) ve vydání DVD své sbírky.

    Chcete-li vidět kompletní sbírku videí, potom prosím ukážte svou podporu pro The Cyndi Lauper Music Video DVD Campaign (Sindi Loper Music Video DVD kampaň) podepsáním petice.

    My fanoušci jsme jediní, kteří to mohou zařídit tak, aby se to stalo!

    Poděl se o to na Twitteru, Facebooku nebo na svých stránkách. Děkuji vám!

    http://bit.ly/DVD_CAMP_CZ
  • skih

    for Cyndi

    Cyndi, you are great!! všn, I ilove you
  • jee..

    secko nejlepcii!!!!!!!!!! <3 zboznuju ji^
  • petr-ad

    Drb o Cyndi:)

    Cyndi má docela velkou nohu (prý 41 *1* ), mrkněte schválně na její některý fotky, je to vidět. Ale to nic nemění na tom, že má super písničky! *14*
    Například: She Bop, All Through The Night nebo Money Changes Everything... O těch známějších se ani nezmiňuju, to je samozřejmý.
  • Cyndi Lauper

    coooool speváčka,super pesničky,klipy Goonies,Time After Time,Girls Just Wanna Have Fun sú fakticky dobréééé *8*
  • kisby

    Kisby

    No super...to jsem ani nevěděl!! :-D *1* *1* Tak s tím musím něco udělat! *3* *3* Rozhodně Happy Brithday dear Cindy k tvým šestapadesátým narozeninám! Já jsem spatřil světlo světa když ti bylo 41..ale poslouchám tě tak jako tak! Hodně štěstí, zdraví a lásky na další slunečná a usměvavá léta..přeje Lukáš!! *3* *3* *14* *3*
  • cyndi

    Cyndi je jednička a bude mít u nás koncert!V červenci!To si nenechám ujít!!! *3*
    • petr-ad

      Re: cyndi

      Koncert prej nebyl *9* Třeba si to ještě rozmyslí...
  • kisby

    Cyndi

    *3* Je skvělá zpěvačka....já rozhodně miluju a nadržuju písničkám z 80 let. Mezi ně patří rozhodně í písně od Cyndi *1* *1* *1* *14* ...Pro mě není žádná úplně nejlepší, kterou bych měl nad všechny nejradši..pro mě je mnoho suprových....určitě Girls just wanna have fun..je super aje mezi nimi :-D!!!! *3* *14* *3* *14* *3* *3*
    • dianna114

      Re: Cyndi

      Jo! Girls just wanna have fun je fakt super. Ještě se mi líbí True Colors.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit