Přejít na výpis diskuzí

Colin Morgan

OSOBNOST 9.1.2012 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Coline k dvacátým osmým narozeninám *14* *14* *14* Mnoho úspěchů ve filmové kariéře a v životě Ti přeji jako tvá veliká faninka *14* *14* *14*
  • miklenicka
    Colin Morgan je skvělý herec,dokonce jsem slyšela i píseň co přespíval,jeho krásný hlas je velice harmonický,erotický....má velkou budoucnost,těším se na jeho nové filmy,popřípadě seriály ;)
  • Ja mam rada merlina je to uzasny serial videla som vsetky casti ale ten koniec sa mi velmi nepacil Kral Artus nemusel zomriet vazne skoda ze to tak smutne skoncilo :-( x-(
    • mě se ten konec líbil záleží na úhlu pohledu
  • Dívám se na to už od začátku... Miluju tenhle seriál, jen v češtině stojí za prd. Ráda se dívám na první sérii, ale v češtině to vypnu po pěti minutách, protože to nemůžu vydržet.Neznáte nějakou stránku, kde se to dá stáhnout anglicky s titulkama?? :)
    • Ahoj, no já nevím kde se to stáhne s titulkama ale online to najdeš tady tedy první serie je CZ ale ostatní anglicky + titulky ;) :http://www.serialycz.cz/2010/04/merlin/ je i celkem dobrá kvalita :D
    • Tky zkouším hledat nějakou stránku,v češtině to tky hned vypnu. Jedině si tu první serii postahovat na www.ulozto.cz :) :)
  • zlodejkakrve
    Taky ráda koukám na Merlina ale bohužel ho teď nedávají *9*
    • zkus serialy.cz
  • i_love_big_time_rush
    je skvělej a zase se dívám na Merlina jako Merlin je nejlepší :D
  • Livka27
    Divim sa a velka skoda je ze nehra zatial vo viacej filmoch..podla mna je super herec, je proste uzasny *3* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit