Přejít na výpis diskuzí

Clive Owen

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle chlap se objeví v nějaké velké reklamě na auta BMW. Letos v říjnu. Bude tam s ním Dakota Fanning a Vera Farmiga. Bude to vymakaný, na Youtube je kousek z natáčení.
  • Clive Owen

    Já ho prostě miluju !!! *14* *14* *14*
  • .

    Málokdo se mi líbí. Ale tenhle jó! Lieblinka to trefila přesně - je to KUS! mňam! bohužel hraje většinou v blbinách, ale zas je na co koukat *5*
  • ladyvampire

    krásné narozky

    všechno nejlepší k narozeninám!!! *14* *14*
  • Happy Birthday

    Přeji všechno nejlepší tomu nejlepšímu, nejcharizmatičtějšímu a nejlépe vypadajícímu herci, kterého znám...
  • jenah

    Happy birthday:)

    Happy birhtday!!! Dokonalý, talentovaný, krásný, charismatický, okouzlující...mohla bych tu básnit klidně dvacet let a nedošly by mi slova!!! Přeju ti všechno nejlepší a nejrkásnější:) *14* *14* *14*
  • terishek

    happy birthday

    všechno nej k narozkám clive doufáám že tě zase potkáme v obchodě abercrombie and fitch av beverly hills.... *14* *4*
  • lieblinka

    Wooow!!!

    Tywole tak to je kus,že jsem si ho nikdy nevšimla až ted......nechápu. *14*
  • dokonalosttttttt

    no proste jedním slovem dokonalej chlap!!!!!!!!..ale kdoví jaký ma mouchy v reálu:D
  • veronika16

    muj buh

    a zapomela bych na film hranice zivota s angelinou jolie...tam byl naprosto dokonalej chlap...kazdopadne se z moc tesim na jeho novej film Duplicity(internacional) v češtině myslim dvojí hra.. *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit